Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jade w sobote do wrocka ktos cos chce zeby podwiesc na tej trasie?:P

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lewan91 said:

jade w sobote do wrocka ktos cos chce zeby podwiesc na tej trasie?:P

jeżdżę prawie co tydzień. tez mogę zabierać. a termin do ustalenia czy sobota czy niedziela

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

Opublikowano
  • Autor

i na jakiej to zasadzie? ze sie puszke otwarta wozi? rozumiem ze jest zabezpieczone by sie nie rozlalo?

Opublikowano

No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

Opublikowano

Ja miałem bubblegum w B5 dwie puszki, jedna pod łokciem, druga w bagażniku, z tym, że od innego dostawcy. Ponad rok czasu w aucie pachniało, nawet po zmianie kompletnego wnętrza po pół roku wsadziłem te puszki gdzie były wcześniej - nadal się zapach roznosił :banan:

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Dokładnie, nie jest to płyn, tylko nasączone takie jakby gąbki/drewienka/c**jwieco.

Opublikowano
  • Autor
No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

bedziesz zamawial to wez no mi mlodziezy bubleguma

:guma:

przyjdo to sie rozliczymy

szwagier poleca to musi byc dobre :lol1:

najwyzej sie zrzygam w aucie jak bydzie za slodko :polew:

Opublikowano
No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

bedziesz zamawial to wez no mi mlodziezy bubleguma

:guma:

przyjdo to sie rozliczymy

szwagier poleca to musi byc dobre :lol1:

najwyzej sie zrzygam w aucie jak bydzie za slodko :polew:

jest przec**j :banan:

Opublikowano

hmmmm ja tez bym chcial :decayed: tylko nie wiem jaki zapach bubble gum, albo breeze lagune. hmmmmmmmm.....

Opublikowano
No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

bedziesz zamawial to wez no mi mlodziezy bubleguma

:guma:

przyjdo to sie rozliczymy

szwagier poleca to musi byc dobre :lol1:

najwyzej sie zrzygam w aucie jak bydzie za slodko :polew:

jest przec**j :banan:

Guma jest przekozak. 3 miechy temu wsadzalem dwie puszki i do tej pory po wejściu z rana rzygam tęcza

Opublikowano
  • Autor
No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

bedziesz zamawial to wez no mi mlodziezy bubleguma

:guma:

przyjdo to sie rozliczymy

szwagier poleca to musi byc dobre :lol1:

najwyzej sie zrzygam w aucie jak bydzie za slodko :polew:

jest przec**j :banan:

Guma jest przekozak. 3 miechy temu wsadzalem dwie puszki i do tej pory po wejściu z rana rzygam tęcza

:polew::polew::polew:

Opublikowano
No tam są w tej puszce chyba drewienka nasączone. Dobre opinie czytałem o tych zapachach, szczególnie o coronado Cherry

bedziesz zamawial to wez no mi mlodziezy bubleguma

:guma:

przyjdo to sie rozliczymy

szwagier poleca to musi byc dobre :lol1:

najwyzej sie zrzygam w aucie jak bydzie za slodko :polew:

jest przec**j :banan:

Guma jest przekozak. 3 miechy temu wsadzalem dwie puszki i do tej pory po wejściu z rana rzygam tęcza

czyli mój patent zrobiłeś :kox: te same miejsca?

Opublikowano

Pod oba fotele i do bagariana. Nic nie czuć ze libacje w aucie się odbywają. Ani fajek ani piwska nie wyczujesz... A pod roleta na tyle wiele sie dzieje. Przed nysa wymiote wszystko miotla ;)

Opublikowano
Pod oba fotele i do bagariana. Nic nie czuć ze libacje w aucie się odbywają. Ani fajek ani piwska nie wyczujesz... A pod roleta na tyle wiele sie dzieje. Przed nysa wymiote wszystko miotla ;)

też tak można :good:

Opublikowano

Pany pomocy !

Kto ma chwilę z Jeleniej podjechać do wydziału komunikacji i odebrać xero dowodu rej i karty pojazdu ?

Proszę o pilny kontakt 

Opublikowano

dobra, jak tak chwalicie tą gumę to ja bym chciał dwie bubblegumy :wink:

hornet napisał:
Pany pomocy !

Kto ma chwilę z Jeleniej podjechać do wydziału komunikacji i odebrać xero dowodu rej i karty pojazdu ?

Proszę o pilny kontakt 

niestety dopiero po świętach mógłbym podjechać

Opublikowano
  • Autor
hornet napisał:
Pany pomocy !

Kto ma chwilę z Jeleniej podjechać do wydziału komunikacji i odebrać xero dowodu rej i karty pojazdu ?

Proszę o pilny kontakt 

jak w piatek Cie urzadza to podjade

Opublikowano

Dzięki za chęci.. sprawa została załatwiona w 1h bo tyle miałem max czasu.

Pozdro Panowie

Opublikowano
  • Autor
Dzięki za chęci.. sprawa została załatwiona w 1h bo tyle miałem max czasu.

Pozdro Panowie

nie ma za co

bys zadzwonil o 13 a nr masz na gorze to bylem akurat na miescie ;)

:hi:

Opublikowano

Gdzie masz ten numer ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.