Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma mnie :P

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja robie od czasu do czasu za truciciela wiec nie ma co sie pokazywac :grin:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 19:37 ----------

Dekoder co tam na pilichach sie dzieje? warto sie pierdylnac fotki postrzelac?

Opublikowano
ja robie od czasu do czasu za truciciela wiec nie ma co sie pokazywac :grin:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 19:37 ----------

Dekoder co tam na pilichach sie dzieje? warto sie pierdylnac fotki postrzelac?

Dawno nie byłem :wink: stacja kolejowa przy zalewie fajna miejscówka na zdjęcia

Opublikowano

ma ktos moze GTA V na PS3?:P

Opublikowano
  • Autor
ma ktos moze GTA V na PS3?:P

nie mam a jak bym mial to bys nie dostal :decayed:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

ja robie od czasu do czasu za truciciela wiec nie ma co sie pokazywac :grin:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 19:37 ----------

Dekoder co tam na pilichach sie dzieje? warto sie pierdylnac fotki postrzelac?

Dawno nie byłem :wink: stacja kolejowa przy zalewie fajna miejscówka na zdjęcia

to co o 20? :wink:

Opublikowano

Ok, będę

Opublikowano
  • Autor
Ok, będę

spoko ;)

Opublikowano

Ale d*py jesteście też bym sie wybrał :P a tu już browarek dawno poszedł

Opublikowano
  • Autor
Ale d*py jesteście też bym sie wybrał :P a tu już browarek dawno poszedł

bys zagladal to bys sie wybral a tak to sam zes d*pa :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

:jerk:

most.jpg

przed_zapora.jpg

stacja3.jpg

zapora.jpg

Opublikowano
  • Autor
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Arre nie masz moze jakis stalowek do A3?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Arre nie masz moze jakis stalowek do A3?? :decayed:

tzn mam poszukac? spytam co i jak ;)

bo ja to tylko alu... stali nie uznaje :decayed:

Opublikowano

myslalem ze moze kupiles z jakimis stalowkami i Ci zostaly :wink: moze byc tez i alu ale 15':naughty:

Opublikowano
  • Autor
myslalem ze moze kupiles z jakimis stalowkami i Ci zostaly :wink: moze byc tez i alu ale 15':naughty:

mialem dzisiaj zapytac co tam w zasopach maja ale zapomnialem :facepalm:

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 21:41 ----------

stal 15 200zlociszy, ori 15 alu 350 zlociszy tyle ze czarne

jak cos to nr do mnie masz na gorze :decayed:

Opublikowano

Mogą byc czarne tylko pokaz jaki wzór

Opublikowano
  • Autor
Mogą byc czarne tylko pokaz jaki wzór

biedrony z deklami takimi wiekszymi z tego co pamietam :wink:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

FELGI ALUMINIOWE AUDI 5x100 6Jx15H2 ET38 928K (4303614073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Ooooo na takich teraz stoi :) z ceną można ponegocjowac? Np za 300?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.