Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

dogas nie bój nic egzamin juz masz zdany bo nie wiem czy wiesz ale jedziemy wszyscy rano prosto z grila żeby Ciebie wesprzeć klubowo :polew: :polew: więc EGZAMS NA 5!!!

bariz coś w twoim rejonie duuużo bocianów lata... uważaj na tym pępkowym :naughty:

szkoda że arre i burus nie dadzą rady więc będe musiał godnie reprezentować w koszulce Arka :polew:

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 09:39_________________________________________________zadzwonie jeszcze do Karola może przyjedzie chociaż na chwile liste obecności podpisać :tongue4:

w kontakcie panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bariz z tymi przewodami do klimy to zawsze jest tak jak sie samemu odkręca. Ja sam jedną chłodnice zrypałem bo gwint się sciął. A w servisie klimy powiedzieli że to normalne. Drugą też troche przeorałem ale poszedł PoxiPol i jakieś inne tajemne środki i już prawie 2 lata śmiga i nic nie puszcza. Z tym aluminium tak jest. A reszte gratów to musisz szukać dalej bo ja nie mam nic z tych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dam rady dziś jestem u swojej pięknej i idziemy do jej znajomych na grila, było to zaplanowane dużo wcześniej wiec sami rozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu taka cisza po grillu? Impreza za***ista była. Wielki ukłon :notworthy: dla Mirka za przygotowanie i super klimat. Naprawdę kto nie był niech żałuje. A jedzenie.... Mirek jesteś mistrzem !!! Ten kociołek i karczuszek mistrzostwo świata normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj nie mogę dojść do siebie! Az mam zakwasy ze smiechu! :kox: Grill 1KLASA! Co do jedzenia się nie wypowiadam bo od tego grila u Mirka jedzenie w domu mi już tak nie smakuje :notworthy: POEZJA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! Dziękuje koledzy za te pochwały , bardzo sie cieszę że wam smakowało i będziecie chcieli przyjąć zaproszenie na nastepnego Grilla :)!!! Po tak miłych gościach to aż miło wspomnieć.Było super :good: Bardzo mnie zawiedliście że nie było wszystkich na Niedzielnym rosołku !!!! :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam . A oto dwie zachęcajace fotki na następne spotkanko !!!

DSC07041.jpg

DSC07036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fotki jak sie patrzy :good: Mireczku kiedy można podjechac i przejąć wszystkie zdjęcia? ja jestem jak najbardziej za kolejnym spotkaniem :naughty: a rosołek jeszcze zjemy pamiętam każda niedziela po mszy św w pobliskim kościele godz. 13.00 :polew:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________a jak by tak jeszcze wszyscy w koszuleczkach klubowych byli... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fotki jak sie patrzy :good: Mireczku kiedy można podjechac i przejąć wszystkie zdjęcia? ja jestem jak najbardziej za kolejnym spotkaniem :naughty: a rosołek jeszcze zjemy pamiętam każda niedziela po mszy św w pobliskim kościele godz. 13.00 :polew:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________a jak by tak jeszcze wszyscy w koszuleczkach klubowych byli... :gwizdanie:

Po foteczki zawsze można podjechać ... telefonik i na pewno się umówimy :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helol :slina:

Fajnie ze sie dobrze bawiliscie i zaluje bardzo ze mnie nie bylo ale pracuje juz od jakiegos czasu nad swoim klonem tyle ze nikt nie chce mnie sklonowac :disgust::evil:

niestety w dwoch miejscach jednoczesnie byc sie nie da... w pracu urwanie du... w domu tez kostke klade w chwilach wolnych i sam nie wiem za co mam sie zabierac...

w piatek na spocie na chwile bede oczywiscie bo potem na lwoweckie do lwowka jade zreszta moze bedzie tak ze bede mial 3 miejsca wolne i kierowce bede mial tez na powrot wiec jak by chetni byli to mozna sie ewentualnie zglaszac wstepnie... :hi:

pozdro dla ekipy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie stety nie będe mógł jutro pojawić się na spociku i spotkać w tak doborowym towarzystwie którym jesteście :confused4:

rano lece do Limanowej za Kraków i nie stety nie jest to wesoła wycieczka... ;(

Pozdrawiam koledzy i udanego spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też odpadam mam w robocie 2 zmianę i chyba nie będę bywał na spotach :( :( :( bo spoty wybadają co dwa tygodnie a ja mam wtedy 2 zmiany :( :( :(

no chyba że się dacie namówić aby spoty odbywały się w sobotnie popołudnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nie będzie...siedze cały weekend w Legnicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he to chyba tylko ja bede :kox: za 2 tygodnie za to mnie nie bedzie bo jade na urlopik maly :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...