Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Zagadka nr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Co to takiego? znajduje się w obudowie obok kompa...

yeN8J.jpg

no i druga rzecz, która mnie zastanawia.... i nie pytam o koło :kox:

yeZCr.jpg

Opublikowano

Ad.1 to zczytaj oznaczenia z tej puszeczki i podaj łatwiej będzie ustalić ale wygląda na coś ori bo ma oznaczenia audi

Ad2. zbiornik do spryskiwaczy reflektorów (masz spryski w zderzaku?)

Opublikowano

Zdjecie nr2 to zbiornik par paliwa

, co do pierwszego j.w.

Opublikowano

w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty)

po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś.

Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?

Opublikowano

w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty)

po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś.

Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

Opublikowano

Nr. 1 to czujnik ciśnienia paliwa :naughty:

Opublikowano

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być

Opublikowano

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być

Ekologia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

1. Strzelałem, że to immo lub coś od alarmu, w poniedziałek spisze numerki z obudowy,

ewentualnie postaram się to otworzyć jak już się dowiem co to dokładnie jest, bo pudełeczko to

nie jest skonstruowane do otwierania i zamykania... z tego co kojarzę.

2. Spryski w B5 tak jak Sz Koledzy wspomnieli zasysają płyn ze wspólnego zbiorniczka.

Z tego co pamiętam to od dołu idzie jakaś wiązka elektryczna, która ginie gdzieś w zakamarkach budy,

a z drugiej strony idą węże: jeden do obudowy filtra powietrza, a drugi (tu już mam mniej pewności) w okolice turbo.

Sprawdzę to dokładnie w poniedziałek, bo gryzie mnie ta zagadka :mysli:

Opublikowano

Taki filtr to nawet kadety miały.

Opublikowano

To pierwsze to czujnik ciśnienia atmosferycznego w obudowie kompa

Opublikowano
  • Autor

:hi:

nr 1 To niby czujnik ciśnienia paliwa... :mysli:

nr 2 Filtr oparów paliwa jak wspomniał Michał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.