Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zagadka nr 2


Bla

Rekomendowane odpowiedzi

Ad.1 to zczytaj oznaczenia z tej puszeczki i podaj łatwiej będzie ustalić ale wygląda na coś ori bo ma oznaczenia audi

Ad2. zbiornik do spryskiwaczy reflektorów (masz spryski w zderzaku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty)

po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś.

Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty)

po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś.

Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest filtr z węglem aktywnym właśnie do oparów paliwa.

jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być

Ekologia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1. Strzelałem, że to immo lub coś od alarmu, w poniedziałek spisze numerki z obudowy,

ewentualnie postaram się to otworzyć jak już się dowiem co to dokładnie jest, bo pudełeczko to

nie jest skonstruowane do otwierania i zamykania... z tego co kojarzę.

2. Spryski w B5 tak jak Sz Koledzy wspomnieli zasysają płyn ze wspólnego zbiorniczka.

Z tego co pamiętam to od dołu idzie jakaś wiązka elektryczna, która ginie gdzieś w zakamarkach budy,

a z drugiej strony idą węże: jeden do obudowy filtra powietrza, a drugi (tu już mam mniej pewności) w okolice turbo.

Sprawdzę to dokładnie w poniedziałek, bo gryzie mnie ta zagadka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...