Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Prośba o pomoc - jak to zgłosić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mechanizm wycieraczek w moim woziku tak niefortunnie sie złamał ,ze uszkodził podszybie - pokazaly sie pająki na szybie wiec niestety do wymiany jest szyba :angry:

Tutaj serdeczna prosba - jak mam to zglosc do PZU zeby nie miec zadnych problemów i fochów ze strony ubezpieczyciela

Auto zarejestrowane na firme leasingową EFL - pakiet z tego co widze to PZU Komfort

dzieki pozdrawiam

agent005

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 10:58_________________________________________________Ok juz wszystko pozytywnie zalatwione - dzieki chłopy za porady na priv :) - temat do zamkniecia

pzdr

agent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz auto szybę wykupioną? Jak nie masz do dokup sobie i za jakiś czas zgłoś bo z AC to Ci zniżki zabiorą a z auto szyby nic nie tracisz.Jak masz Auto szybę to dzwonisz na infolinię PZU i mówisz że szyba do wymiany bo Ci kamień uderzył albo na parkingu stał i jak przyszedłeś to była pęknięta czy coś tam wymyślisz bez różnicy bo i tak Ci wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYNA: Nie wiem czy to przejdzie bo ja jak wykupywałem auto szybę w PZU (podczas AC) to dokładnie oglądali czy nie ma pęknięć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłeś AC to tak ale jak dokupujesz samą auto szybę to już nie sprawdzają. Ja tak zrobiłem w 2 dostawczakach w firmie i było ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...