Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeee. Nie lubie kiełbasy :)

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

A po za tym to dla mnie lato to się dopiero zaczyna :D

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

kto chetny na Spota dzisiaj? np. na placu Wolności? Pizza może być z Kiełbasą Jak kto woli :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja zakładałem ja będę zamykał :) spoty na tygodniu "prawie" ok, z tego co obserwuje kto najwięcej piszę ten się nie pojawia!!! Ja na pizze i piwo chętny jestem zawsze tylko o odpowiedniej porze

Opublikowano

słuszna uwaga:wink:

Opublikowano

ten kto najwiecej pisze dobrze robi i chwała mu za to bo jak by nie pisał to by tu tygodniami nikt nie zajrzał :D

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 11:51 ----------

Jutro ok 20 spot ma ktos chec?

Opublikowano

Ja mam 2ga zmianę- za tydzień mogę się pojawić.

Opublikowano

ktos chetny?

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 09:42 ----------

Teraz to już chyba sprawa Honoru :D:D::D:D:D:DD

Opublikowano
ktos chetny?

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 09:42 ----------

Teraz to już chyba sprawa Honoru :D:D::D:D:D:DD

Ja będe w piątek w Kielcach tam u was, to mogę wpaść na chwilkę.

Opublikowano

no to pisz tu co i jak. moze zrobimy spota.

Opublikowano

Karol a może jakąś spocinę we wtorek zrobimy "chwilówkę"

Opublikowano
Karol a może jakąś spocinę we wtorek zrobimy "chwilówkę"

W piątek zróbta. Około 15-18 będę w Kielach.

Opublikowano

Może być i piątek tak ok 17

Opublikowano

Spoko.

Na 100% nie mogę obiecać, bo jadę jednak z Warszawy.

I nie płaczcie mi tutaj, ze 60 km to za daleko :naughty:

Opublikowano

Ja z Ostrowca wracam ale to,pierw o Żonę zachaczę

Opublikowano

zachacz zone tylko dobrze zeby ci nie trzeszczala ze sie z chlopakami bujasz po jakis spotach ;-)

to ktory ten piatek?

Opublikowano

Ja jestem w ten, więc ten :wink:

Opublikowano

No to w ten. ale gdzie? na Placu wolnosci. ? i na picccce?

ps. Marcin mozemy chwilowego spocika przywalic dzisiaj jak massz chec.

Opublikowano

ps. Marcin mozemy chwilowego spocika przywalic dzisiaj jak massz chec.

dopiero tu zajrzałem :wallbash::wallbash::wallbash:
Opublikowano

ps. Marcin mozemy chwilowego spocika przywalic dzisiaj jak massz chec.

dopiero tu zajrzałem :wallbash::wallbash::wallbash:

Macie jeszcze godzinkę. Dacie rade :)

Opublikowano

20? Grzankowi bedzie pasowac. mi bedzie pasowac, może byc?

Opublikowano

Mi chyba też. Na Chwilowke pojadę- zawioze Ize do dr i się pojawie :-)Będzie miał ktoś vaga?? Ps będzie okazja auto umyć :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.