Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polikierka policja

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu tak cicho ??:D

Opublikowano

Bo poobrażani :) ale Grupa działa cały czas :) spoty są itd....

Opublikowano

Trzeba by zorganizować jakis spocik :) bo w piatki to nikt nie przyjeżdza

Opublikowano
Bo poobrażani :) ale Grupa działa cały czas :) spoty są itd....

hehe dobrze powiedziane :) nie obrażani tylko odeszła ochota na spoty jak mają byc podwójne czy potrójne:)

pozatym ostatnio czasu brak na pisanie nawet.

P.S. Kupiłem OOOO druga ;) ale narazie stoi i czeka

Opublikowano
  • Autor

ja jak skończę swój złom to przyjadę się pochwalić:)

Opublikowano
Trzeba by zorganizować jakis spocik :) bo w piatki to nikt nie przyjeżdza

To nie znaczy ze się nie widujemy :naughty:

Tadzik co nabyłeś??

Opublikowano
Trzeba by zorganizować jakis spocik :) bo w piatki to nikt nie przyjeżdza

To nie znaczy ze się nie widujemy :naughty:

Tadzik co nabyłeś??

Jaki silnik, kolor, wyposażenie i cała reszta. Najlepiej jakieś zdjęcia czy cuś :P

Opublikowano

Michał a Ty czemu Audi w profilu nie masz? Zmiana była?

Opublikowano

Na japończyka, Karaś.

Opublikowano
Trzeba by zorganizować jakis spocik :) bo w piatki to nikt nie przyjeżdza

To nie znaczy ze się nie widujemy :naughty:

Tadzik co nabyłeś??

A taki gratowóz sie trafił :) narazie stoi i czeka na wiosnę chyba

9292a76b114c64af.jpg

0e5baba9a6c71cd7.jpg

co do wyposażenia to nie będe sie rozpisywał.. w skrócie : ma wszystko

Opublikowano

Silnik pewnie 2.5Tdi...

Opublikowano
Silnik pewnie 2.5Tdi...

zgadłeś Karolu. ale nie martwie sie tym bo to na graty idzie wiec nie przeszkadza mi to

Opublikowano

nie zgadlem. tylko po lifcie malo kiedy byly inne silniki z multi...

Opublikowano
Michał a Ty czemu Audi w profilu nie masz? Zmiana była?

Audi jest w dalszym ciągu pod strzechą, nie chciałem jej sprzedawać więc poratowała mnie mama kupując ją ode mnie... dobra z niej kobieta, musiała zrezygnować z tego co wcześniej chciała. :D

Dzięki temu mam możliwość dziergania nią dla przyjemności w weekendy a na codzień jeździć bardziej pakowną i wielozadaniową gablotą.

Nie wiem czy pamiętacie ale szukałem Multivana T4 FL bo to i do pracy i na wakacje. Oszukałem się dłuuugiii czas i nic....

W końcu pojawiła się ,,promocyjna" i bardzo rokująca oferta zakupu trochę innego wozu.

No i łyknąłem :P Tak oto stałem się posiadaczem Suzuki XL7 z przebiegiem 50 tys km oraz udokumentowaną historią.

Jest diesel, rama, reduktor, max wyposażenie (szpetne pseudo-drewno to jakaś tragedia) i odziwo twarde lecz nieskrzypiące plastiki.

Czas pokaże czy to był dobry wybór.

Opublikowano

Paskudne :D

Bezawaryjności

Opublikowano
Paskudne :D

Bezawaryjności

Panie kolego.... chwila chwila :D

To nie ten syf:

2009 Suzuki XL-7 - Tests, news, photos, videos and wallpapers - The Car Guide

wyglądający jak połączenie diabła z motopompą ( czytaj SsangYoung) tylko ten:

http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/72/suzuki_xl-7_2005_1.jpg

a to wg mnie zdecydowana różnica. Tamten to pseudo hamerykański badziew. :P

Opublikowano
ja jak skończę swój złom to przyjadę się pochwalić:)

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Paskudne :D

Bezawaryjności

Panie kolego.... chwila chwila :D

To nie ten syf:

2009 Suzuki XL-7 - Tests, news, photos, videos and wallpapers - The Car Guide

wyglądający jak połączenie diabła z motopompą ( czytaj SsangYoung) tylko ten:

http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/72/suzuki_xl-7_2005_1.jpg

a to wg mnie zdecydowana różnica. Tamten to pseudo hamerykański badziew. :P

ale paskuda :decayed::decayed::decayed::decayed:

jak będziesz w Ostro daj znać sprawdzimy ją w terenie

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Tadzik w jakim stanie motor?

Opublikowano

Jak każdy przy 350 tysiącach :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.