Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężka sprawa u nas ze spotami :whistling::polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czytalem pare stron tylko to zauwazylem :decayed::banan:

Opublikowano

Mozesz zawsze zainicjowac spota,

Opublikowano

np w sobotę na WTC :decayed::decayed:

Opublikowano

dobra zatem zainiciuje SPOTA z mila checia jak sie juz troche ociepli :naughty::naughty:

Opublikowano

jak sie ociepli to nie ma po co jechac. teraz jest snieg i jest QUATTRO.

Opublikowano

Kur... ja jeszcze się nie zdążyłem poslizgać w tej zimy :thumbdown:

Opublikowano

to przyjedź do KW to się poślizgasz u nas śniegu w uuuuj :decayed::decayed:

Opublikowano

bo Marcin to ESp wyłącza tylko w święta... :D

Opublikowano

Siema

Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?

Opublikowano
Siema

Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?

WHo de FAK???

Dzisiaj byłem na drugim najmniejszym rondzie w Kielcach i na spocie :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
Siema

Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?

WHo de FAK???

Wiem ze jezdzil na spoty grafitowym avantem B6 na niebieskich felgach ASA, sprzedawal je w tamtym roku.

Opublikowano

he a co ja mam powiedzieć. zima piękna aż sie ślizgać chce a Quattro w proszku w garażu stoi..

Opublikowano

Tadziu przecież możesz się poślizgać w takim stanie jak jest tylko jakis taboret weź włóż żebyś miał na czym siedzieć :decayed: i jazda

Aha Tadziu przypadkiem nie będziesz w moich stronach w najbliższym czasie

Opublikowano
Tadziu przecież możesz się poślizgać w takim stanie jak jest tylko jakis taboret weź włóż żebyś miał na czym siedzieć :decayed: i jazda

Aha Tadziu przypadkiem nie będziesz w moich stronach w najbliższym czasie

uu raczej nie.. a co Ci potrzeba?

Opublikowano

dogadałem się z nosbem i wysle mi to pocztą

Opublikowano

cześć wszystkim. jestem nowy na forum, jeżdżę b5 1.8t od jakiegoś czasu. wcześniej należałem do polo klubu, czasami jeździłem na spoty vag'a kielce:) jak będzie się szykował jakiś spot, to postaram się podjechać

Siema

Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?

znam karola, tu masz do niego kontakt 888 239 455

z tego co wiem to tych felg juz chyba nie ma

Opublikowano
Siema

Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?

znam karola, tu masz do niego kontakt 888 239 455

z tego co wiem to tych felg juz chyba nie ma

Dzieki wielkie :thumbup1:

Opublikowano

Witam.Czy podczas jakiegos spociku ktos uzyczylby mi plytke z ori mapa na pare min bo nie wiem czy wymieniac laser w rnse czy plytke mam do du..y, a nie mam u siebie dojscia do tego. Mam zalatwiona na forum 2012 i kicha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.