Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[/color]Tadzik w jakim stanie motor?

hm.. no pali równo, wkręca sie dobrze a jazdy nie było bo zawiecha urwana z prawej. na liczniku ma 230 tys a ile w tym prawdy kto wie..

gość miał go dwa lata i przed wypadkiem było wszytsko ok żadnych luzów stuków itp z napędem skrzynia tez bez problemów.

a gość wmiarę wporzadku sie wydaje

Karolu ja bym sie tak przebiegów nie bał bo założe sie że te silniki nowe co teraz robią to połowy tego nie dożyja co tmte.

Aczkolweik racja ze te 2,5 TD były nie udane.

ja to brałem na czesci na handel a nie do jazdy

za taka kase i tak sie opłacało..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko luz. Ładnie wyglada. A t4 kupiłem?

Opublikowano

heh no własnie tak szukałem T4 że kupiłem A4 :) narazie sie sezon konczy "chyba" bedzie takze nei jest taka pilna sprawa a ten sie trafił za dobrą kasę więc kuiłem. a do wiosny sie przetrwa bez T4 jeszcze. daj znać jak będziesz w jowie :)

Opublikowano

W niedziele może będę . Byłem w sobotę teraz ale nie było czasu.

Opublikowano

PANOWIE mamy odwiedziny w niedzielę Zielonego Kolegi Fly-era także trzebaby się zorganizować żeby frekwencją wstydu nie było.

Niedziela godzina 13-13:30 miejsce bliżej nie określone :decayed:

Aaaa obecność obowiązkowa :banan:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Ps jak ktoś ma mapę do RNS to niech weźmie na testy :whistling:

I pamiętajcie ze od jutro jest bitwa północ południe na targach.

Opublikowano

Ja jade na targi ale foto-video

Opublikowano

bogato w chętnych :polew::polew::polew:

Opublikowano

Koledzy czy fotele z polifta avanta beda pasowac do przed lifta avanta

Opublikowano

Bedą pasować:)

prawie jak RS4 hehe ale niexle gume palił
Opublikowano

w Piątek SPOT .. godz. 18-19 plac wolności .

Reflektuje ktoś?

Opublikowano

Ja się pisze jesli tylko zdaze kupic i wymienic klocki i tarcze

Opublikowano

O 18 będę ale do 18:45 później jadę na basen.

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

Ankietę wypełniać mi tu szybko.

Opublikowano

no jak ktos przyjedzie...

Opublikowano

to o ktorej na tym placu ??;D 18 czy 19 ?

Opublikowano

Zgarnie mnie ktos? Moze na. 19?

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Byłem i pusto :thumbdown:

Opublikowano

Teraz na żonę czekam na basenie Foka. Żebym zaraz na real nie leciał to,bum Cię Matek na chwilowke ciągnął .myślałem że Obyczaje czerwonego diabła :kox: bo fura konkret

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.