Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No Panowie piątek 20 kto się pisze?

Mi fura stoi u mechanika w Kielcach, w piątek mam ją odebrać, więc ja się piszę na piątek.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aj.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

takiedobre machery w kielcach ze sie ze stolycy przywozi?

Opublikowano
Aj.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

takiedobre machery w kielcach ze sie ze stolycy przywozi?

Jak się fura wykrzaczy na S7 w środku nocy w niedziele 30 km ok Kielc, 200 km od domu, to człowiek nie ma innego wyjścia.

Opublikowano

no tak. a co sie stało i gdzie zabrali Auti>?

Opublikowano

Hmm. Stracił moc, i wywalił olej z turba. Jakoś się dowlokłem do mechanika, gdzie mi kumpel polecił w morawicy. W sumie że i tak w środku nocy wziął auto. Ale w sumie nic się nie stało, kabel się wypiął z przepływki i nie jechał. A olej na turbie i plecionce, nie wiadomo. Ale jeździ, i jest ok.

Opublikowano

sam się wypioł z przepływki? łoł.

moj AWX bez przepływki nie stracił mocy.

Olej sprawdz dobrze, żebyś nie odstawiał auta do mechanika w Skarżysku :D

Pozdro do zobaczenia w Piątek.

Opublikowano

Spróbuję podjechać ale raczej się nie wyrobię :thumbdown:

Opublikowano

ja bede na 100%. Wlasnie wyjezdzam z radlina

Opublikowano

No fajnie byliscie. :)

od 20-21 na Placu wolnosci :)

ale Pizza chociaż niezmiennie dobra

Opublikowano

Ty byłeś na placu wolności, ja byłem na WTC. Jest spoko :) Daj mi do siebie numer, to w razie co, będę dzwonić. Mój: 728 474 884

Opublikowano

Panowie z pod WTC na Ulice Mickiewicza daleko jest , i czy przypadkiem jakiś robót drogowych nie ma :decayed:

Opublikowano

Nie ma żadnych robut. Nawet bliżej niż WTC.

Jak będziesz w Ck wpadaj na kawę

Opublikowano

Dzięki Marcin za zaproszenie :decayed: pojadę koło cmentarza i i później naseminaryjską będzie chyba bliżej

Opublikowano

Trzeba zmienic to miejsce WTC.

Tam jest beznadziejnie.

takie moje zdanie

Opublikowano

Ja jeszcze zajechałem, jak się mecz kończył. To już całkowita porażka. :thumbdown:

Opublikowano

Na placu wolnisci zawsze jest mnustwo miejsca i oświetlenie jest w nocy...

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 22:16 ----------

Kto przyjedzie w Piątek?

na 20?

Opublikowano

W piątek jestem w Kielcach, bo w sobotę mam wesele kumpla. Więc podjadę pewnie tam do was :)

Opublikowano
Ty sie nie ciesz tylko myśl jak tu zrekompensować Tadzikowi Straty Moralne....

i to nie są żarty :P

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:00 ----------

ale temat faaktycznie umiera.

Problem jest wciąż ten sam. nie ma na tych Spotach nic Ciekawego!!!!

spotkać się na gołym placu i pierdzielić od rzeczy to żadna Atrakcja.

Jak by była Ekipa kilku 3-4 kto chciał by cyklicznie raz na 2 tyg. wyskoczyc na Piwo albo na pizze czy kebabiba.

Wiadomo w weekendy to każdy ma swoje zycie, jedni mają DZIECI ZONE, innych znajomych i nie od razu ma chęć tracić popołudnie Niedzielne na pogaduchy o najwspanialszym samochodzie wśród samochodów Audi A4.

Ale sprawa ma się zupełnie inaczej gdyby spot miał się odbywać w środę np.

Wtedy ja nie widzę problemu.

o godz. 19 -20 w środę to sądzę że większość z was nie ma co robić. (a na pewno ja nie mam :)

Cykliczny spot połączony z degustacją Pizzy albo dla wybranych PIWA. :)

Jest kilku klubowiczów z Kielc a jeśli nie to z bliskich okolic.

Na pewno ja Michał Paweł i Marcin moglibyśmy się zebrać na spota cyklicznego.

Spot na tygodniu <3 zdecydowanie najlepsza opcja. Polać mu :D

Na coś takiego zdecydowanie piszę się cyklicznie od 15 paździerza w góre.

Jak zwale... to możecie mnie przeciągnąć na lince ulicami miasta za furą :D

Tak wiem... czas reakcji na posta mam zacny... :P

Opublikowano

A tu widze ze bez zmian wszyscy sie umawiaja a przyjezdza 1 osoba:facepalm:

Opublikowano

ale jest ruch w temacie. to mnie cieszy.

Na najbliższym spocie Marcin Stawia Pizze wiec...

Frekfencja murowana. :)

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:27 ----------

Ja Cie, ale odzew.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.