Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

kupiłem taki świadomie że bede robił powoli bo samochód ogólnie jest na chodzie ale po drodze trafiło się mieszkanie za smieszne pieniądze:banan:, więc remont mieszkania potem przeprowadzka i czasu brak no i mój brzdąc oczko w głowie wole czasami a nawet często z nim się pobawić niż coś robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bastek. to nawijaj co do zrobienia jest. sporo gratów w garazu sie uzbierało... moze cos sie przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

kupiłem taki świadomie że bede robił powoli bo samochód ogólnie jest na chodzie ale po drodze trafiło się mieszkanie za smieszne pieniądze:banan:, więc remont mieszkania potem przeprowadzka i czasu brak no i mój brzdąc oczko w głowie wole czasami a nawet często z nim się pobawić niż coś robić

cena dobra jak za b6 - można spokojnie rezać- i jak dojdziesz do 20-22k będzie super fura- mów co będziesz działał czasem na allegro się siedzi i różne graty ogląda :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

dokładkę na dwa kominy będę miał jakbyś był chętny-do malowania ale da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na alledrogo siedze codziennie :grin: narazie żadnego rezania nie planuje, ewentualnie jakieś drobiazgi . w zeszłym tygodniu wymieniłem rozrząd, czyściłem turbine, nowa grucha,termostat, łożysko z tyłu, czujnik ciśnienia dolotowego, doregulować musze jeszcze kąt synchronizacji i jeszcze chyba rzęzi mi vacum ale już chyba pójdzie do mechanika, bo moja kobieta się krzywi że tylko samochód i praca:decayed:. Potem musze deche kupić, poduche,pasy a potem malowanie progów i dokładek zderzaków w kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deche poduche? to szczał był? no pokaż że go wreszcie . nie bądź Czosnek.

poduche kup odrazu od B7 razem z kierowniczką. multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był strzał :kwasny: na deche jakiś palant nakleił jakąś skaje czy cuś i jeszcze zarysowali mojej kobiecie na parkingu jak pojechała na zakupy przedni bok i kawałek zderzaka :facepalm: i winny się zwinął. Zdjęcia muszę zrobić, a tak to jest golas 2x elektr. szyby, navi w zegarach, radio wymienione na jakieś naviheaven czy coś takiego z telewizją, beżowy w środku, chyba 260 tys.km

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 23:54 ----------

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

kupa rzeczy do roboty, ogólnie około 4,5tysia do włożenia, kupiłem go za 15000 więc cena mowi sama za siebie

kupiłem taki świadomie że bede robił powoli bo samochód ogólnie jest na chodzie ale po drodze trafiło się mieszkanie za smieszne pieniądze:banan:, więc remont mieszkania potem przeprowadzka i czasu brak no i mój brzdąc oczko w głowie wole czasami a nawet często z nim się pobawić niż coś robić

cena dobra jak za b6 - można spokojnie rezać- i jak dojdziesz do 20-22k będzie super fura- mów co będziesz działał czasem na allegro się siedzi i różne graty ogląda :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

dokładkę na dwa kominy będę miał jakbyś był chętny-do malowania ale da radę.

pomyśle jak będe malował dół na około a za ile taką dokładkę puścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a czy ty czasami nie bywasz na stoku w kielcach co drugi dzień, bo stoi u mnie pod blokiem sedan na ostrowieckich numerach

Bywam i to dosyć często ty:decayed: le,że ja,mam kombiaka.

Stoję jAk jest ta myjka bezdotykowa na wprost reala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście, nie doczytałem w twoim opisie, to ja z drugiej strony :decayed:

---------- Post dopisany 28-02-2013 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 22:03 ----------

no bastek. to nawijaj co do zrobienia jest. sporo gratów w garazu sie uzbierało... moze cos sie przyda...

to podrzuć na pw co tam Ci się uzbierało w tym garażu :decayed:, co prawda i tak muszę najpierw zrobic mechanike bo może będe dymał do angoli i musi być sprawny, co prawda nie wiem czy mój syn wytrzyma taką podróż, samolotem w tamtym roku dał rade bez problemu. Ale kto wie może mi się cuś przyda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 20 bardziej 21 mogę podjechać. Na 1000 jakby mnie nie było dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę podjechać. o ile będzie więcej niż jedno zwierze (auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...