Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tadek przyjade w niedziele zalatwimy temat.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu taka cisza ? :D

Opublikowano

może ktoś kawała opowie jakiegoś??

Opublikowano
może ktoś kawała opowie jakiegoś??

może jakiś spot??:grin:

Opublikowano
może ktoś kawała opowie jakiegoś??

może jakiś spot??:grin:

Miałem ten sam opowiedzieć. :polew:

Opublikowano
może ktoś kawała opowie jakiegoś??

może jakiś spot??:grin:

Miałem ten sam opowiedzieć. :polew:

kiedy jesteż w ostro na spocie??

ja jutro do pikusia mam jechać po tarcze do hampli s4:kox:

Opublikowano
może ktoś kawała opowie jakiegoś??

może jakiś spot??:grin:

Miałem ten sam opowiedzieć. :polew:

kiedy jesteż w ostro na spocie??

ja jutro do pikusia mam jechać po tarcze do hampli s4:kox:

za 2 tygodnie znaczy w następny poniedziałek jak nic nie wypadnie :doh: a o której dzisiaj będziesz??

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

HYZIEK kiedy zaczniesz B6 ciąć???? :naughty:

Opublikowano

po 18tej

narazie nieplanuje:grin:

Opublikowano

hehe no dobry kawał:) a ja dalej nei moge znaeźc tej podsufitki..coś lipa z tym tematem..

no może sie jakiegos spota zrobi wreszcie wiosna co? statni to chyba z pół roku temu był..

Opublikowano
hehe no dobry kawał:) a ja dalej nei moge znaeźc tej podsufitki..coś lipa z tym tematem..

no może sie jakiegos spota zrobi wreszcie wiosna co? statni to chyba z pół roku temu był..

oj chyba dalej

Tadziu i reszta może na Bałtów 3 maja?

Forum miłośników motoryzacji / Info

Opublikowano

3 maj jadę maraton.

padnijcie do miasta. zrobimy spot.

Opublikowano
hehe no dobry kawał:) a ja dalej nei moge znaeźc tej podsufitki..coś lipa z tym tematem..

no może sie jakiegos spota zrobi wreszcie wiosna co? statni to chyba z pół roku temu był..

oj chyba dalej

Tadziu i reszta może na Bałtów 3 maja?

Forum miłośników motoryzacji / Info

a pewnie ze sie przejade:) przynajmniej frekfencja bedzie większa :) Pany ktoś chętny w kielcach?? to byśmy sie zgrali na wspólny wyjazd. i tak bede przelotem. Karolu a gdzie ty w taką pogode chcesz na maratoj ? chyba ze taki barowy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taka cisza może by tak pomyśleć o spociku jakimś :decayed:

Opublikowano
co tu taka cisza może by tak pomyśleć o spociku jakimś :decayed:

Na Bałtów sie szykój 3 maja

Opublikowano
  • Autor

No to co spot?? Kiedy konkretne daty:)

Opublikowano
No to co spot?? Kiedy konkretne daty:)

do Bałtowa sie nie wybierasz?

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy może i by pojechał jak stefka puści:)

Opublikowano

no to zachowuj sie przez przez tydzień to Cie puści ;) jak coś to się możemy w kielcach gdzieś zgrać to polecimy razem na ostrowiec. A Ty nie masz czasem hamulców 320mm z przodu w tej swojej od S-ki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.