Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też bym się dołączył. Dajcie znać na pw jak by coś

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ze co niektórzy szykują sie na wielkie picie :drinks::kox:

Opublikowano
no i się ruch zrobił. mi niedziela pasi jak najbardziej ja tam pany nie widzę przeszkód wbijać się na jędrzejów miejscówkę mam na imprezowanie do białego rana hehe

ale i do kielc przylece jak tylko sie ekipa tak licznie oferuje.. to co niedziela 23 o 15? ta czerwona góra jest ok sprawdzony teren jest miejsce i grill ma gdzie stanąć..

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj :) wielkie dzięki za pomoc. pozdro

no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe :)

z wielką chęcią Tadziu ale w niedzielę pracuję :(

Opublikowano

Ja już z Tadziem jestem umówiony Awilk dawaj znać to się zgadamy co i jak numer masz do mnie

Opublikowano

ja też powinienem być, moze kumel też ze mną przyjedzie swoją a4

Opublikowano

Łukasz może nie masz tych słupków jeszcze bo coś bym przygarnoł

Opublikowano
no i się ruch zrobił. mi niedziela pasi jak najbardziej ja tam pany nie widzę przeszkód wbijać się na jędrzejów miejscówkę mam na imprezowanie do białego rana hehe

ale i do kielc przylece jak tylko sie ekipa tak licznie oferuje.. to co niedziela 23 o 15? ta czerwona góra jest ok sprawdzony teren jest miejsce i grill ma gdzie stanąć..

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj :) wielkie dzięki za pomoc. pozdro

no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe :)

z wielką chęcią Tadziu ale w niedzielę pracuję :(

oj tam po pracy w drodze powrotnej masz po drodze:)

ja też powinienem być, moze kumel też ze mną przyjedzie swoją a4

Łukasz weź mi ta gałkę i jakbyś mógł to te twoje klucze do navi bo ostatnio zapomnieliśmy go wyciągnąć

Ja też bym się dołączył. Dajcie znać na pw jak by coś

Pozdrawiam

no to pakuj się w niedziele i na czerwoną górę przyjeżdżaj po obiedzie.. 15..16..

widze ze co niektórzy szykują sie na wielkie picie :drinks::kox:

ee jak już to tak spontanicznie może a na coś więcej można by sić kiedyś bez autek zmówić..

Opublikowano

ja to jeszcze na żadnym zlocie nie byłem wiec na pierwszy pojadę na trzeźwego żeby jakoś to ogarnąć i zrobić przynajmniej dobre wrażenie he he

Opublikowano
ja to jeszcze na żadnym zlocie nie byłem wiec na pierwszy pojadę na trzeźwego żeby jakoś to ogarnąć i zrobić przynajmniej dobre wrażenie he he

pierwszy spot jest najgorszy :decayed:

przynieś to, posprzątaj, pozamiataj, polej itp itd :polew:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

a przy okazji Łukasz weź mi lampkę schowka pasażera jak masz.

Opublikowano

Tadziu gała jeżdzi juz od dawna w schowku żeby nie zapomnieć

Artur słupków narazie brak, lampke zabiore

ktoś coś jeszcze potrzebuje do A4??:decayed:

Opublikowano

może coś sobie przypomnę to sms wyśle ale chyba tyle

Opublikowano

ktoś coś jeszcze potrzebuje do A4??:decayed:

my dla ziomka stołków w skórze szukamy tylko manual i europa :doh: i pare gratów do b6-zacząłbyś ściągać :decayed::decayed:
Opublikowano

Marcin będziesz na spocie

Opublikowano
Marcin będziesz na spocie

nie-zaraz na stopycę lecę :doh::doh::doh::doh:

Opublikowano

My to się faktycznie nie możemy zgadać kuźwa jak ja jestem to Ciebie nie ma i na odwrót :facepalm: trudno

Opublikowano

Rozumiem ze czerwona góra 23.06 15.00?

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano

brać kiełbachy i zagrychę :) grila wezmę a kto węgiel organizuje??

Opublikowano

Gdzie ta czerwona góra ??? Można podbić czy spotykacie się tylko w swoim kręgu ???

Opublikowano

jak lecisz na chęciny, to za jaskinia raj, na górce po prawej stronie masz parking

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.