Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario911

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario911

  1. np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html
  2. Chyba znalazłem odpowiednie wtyki do RNS-D: http://car-tronic.pl/wtyk-mfd-mini-din-katowy-10-pin-z-przewodem-05m-p3484.html#tu mamy na 100% wszystkie PINy obsadzone http://allegro.pl/mini-din-10-pin-kabel-skoda-vw-seat-audi-i5009248965.htmltu cena niższa ale nie ma info czy piny obsadzone no i jeszcze takie coś: http://www.alibaba.com/product-detail/1-8m-scart-cable-to-din_1919280165.html to chyba najprostsze rozwiązanie ale jak to zamówić? Min 1000 sztuk jak dobrze rozumiem?
  3. Sprawdź sobie w takim razie włącznik. Możesz go wyciągnąć i sprawdzić nr ale najprościej rozpoznasz go po podświetleniu. Z B6 jest całe czerwone, z B7 pozycyjne świecą na zielono. Zacznij od tego bo ja podobnie jak Ty, rozbierałem pół auta, wyciągałem pompki, sprawdzałem spryskiwacze a przyczyna była bardzo prosta
  4. A te spryskiwacze przestały działać czy nie działają od zakupu auta? Możesz mieć tak jak było u mnie, ktoś wymienił włącznik świateł na model z B7 i spryski nie działały bo inaczej są piny ustawione we włączniku
  5. Witam Panowie mam małe kuku w moim autku. Pekł mi, a tak właściwie to przerwał się na pół wężyk od spryskiwacza szyby. Stało się to przy zawiasie maski. Średnio mi się uśmiecha wypruwanie całego, bo trochę będzie z tym roboty. Może macie jakiś pomysł jak go zreperować. Może są jakieś złączki? Jest to przewód taki jakby peszlowy czy inaczej mówiąc karbowany. Pozdrawiam Mariusz
  6. znalazłem jeszcze foto na sportbacku bez hardcorowej gleby http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/215/1363/48776771/2013-10-29-13-49-37-8938344092915544750.jpg i małe porownanie z rotorami http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/62682418/raeder-3-6481210694872904719.jpg ja niestety mogę sobie tylko tapetę z tą felgą ustawić ale dla mnie to jest mega koło do A5
  7. a co to wg za fela ?? pewnie cena jak za vosseny ... mbdesign KV1 http://www.eta-beta.de/shop/en/wheels-audi-a5-b8-b81.html?filter_id=19204 a tak jeżdzą
  8. a może coś takiego ? http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/mb-design-kv1-10-5x20-3-5316022109137810779.jpg
  9. U mnie było podobnie z tym, że migała trakcja, ręczny i świecił się na FISie błąd (!). Auta wtedy nie dało się absolutnie odpalić. Winna okazała się kostka stacyjki.
  10. dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe z wielką chęcią Tadziu ale w niedzielę pracuję
  11. dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro
  12. mario911 odpowiedział(a) na mario911 temat w Audi A4 B6
    Tak wyjmowałem ten włącznik. Jest to 8E0 941 531 C. Ikonka od świateł pozycyjnych jest koloru ZIELONEGO, czyli tak jak jest opisane w podlinkowanym temacie jest to ewidentnie z B7 . Z pinami raczej sobie nie poradzę więc pozostaje wymiana. Dzięki za podpowiedzi.
  13. mario911 odpowiedział(a) na mario911 temat w Audi A4 B6
    Dzięki za ekspresową pomoc Po krótkim rozpoznaniu na allegro mam jeszcze jedno pytanie. Z racji że na rynku wtórnym oferowane są raczej same obskubane ogryzki a mój obecny jest w stanie idealnym czy istnieje możliwość przełożenia plastikowych elementów między przyciskami?
  14. mario911 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Panowie proszę o pomoc w ustaleniu numeru włącznika świateł w moim B6. Auto jest modelowo 2003r., fabryczny ksenon ze spryskiwaczami. Miałem kiedyś problem z niedziałającymi spryskiwaczami i nie mogłem tego ogarnąć. Światła przeciwmgielne świecą tylko przy włączonych światłach postojowych. U mnie jest włącznik z B7 (z zielonym podświetleniem) a potrzebuję założyć ori. Pozdrawiam Mariusz
  15. auto mam nieco ponad miesiąc i już kupiłem je z tym problemem. Nie sprawdzalem tego w ten sposob, to jak rozumiem mogloby wykluczyc problem uszkodzonego przewodu? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ,ale masa w kablu jest. Prądu niestety brak i uprzedzając pytania sprawdzalem na włączonych światłach przytrzymując manetkęodpowiednio długo
  16. Panowie pozwolicie że podepnę się pod już istniejący temat. U mnie co prawda mam fabryczny xenon i spryski, ale niestety nie działają. Po wczorajszym grzebaniu wywnioskowałem że pompka sprawna, tylko nie dochodzi prąd do niej. Bezpiecznik (ten wspólny od obu pompek) sprawny. Możliwe że jest jakiś przekaźnik który steruje pracą tej pompki, tylko gdzie go szukać?
  17. Witam wszystkich użytkowników A4czek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.