Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert II - Nie działają tylne głośniki i Brak podświetlenia


DJ_Troll

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

W zasadzie mój pierwszy temat z problemem z moją A4 :/

Radio: Concert II (nie znam nic więcej/nie wyciągałem bo nie mam tych kluczy)

Problem jest taki:

- Nie działają tylne głośniki (siedzą - rozbierałem drzwi)

- Brak podświetlenia

- Co godzinę się wyłącza

- I znalazłem w bagażniku w schowku po prawej stronie taki okrągły kabelek, który w środku ma styki jak litera... w sumie to to niczego nie przypomina...

Szukałem postów już na ten temat, ale żaden nie odpowiadał mojemu problemowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy zakupie zrobili ci wałka.:grin:

O tylnych głośnikach masz kilka tematów,i to świeżych.

Popatrz w dział,nie bądź leń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Dokładnie, poza tym zaczęło lać od spodu olejem, wogóle... (co ja chcę od auta za 12 000zł z kompletem alumów i kołami zimowymi i z 180tyś. KM , ale mniejsza)

Kumpel mi mówi, że ten kabel z tyłu w bagażniku to od subwoofera, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Dokładnie, poza tym zaczęło lać od spodu olejem, wogóle... (co ja chcę od auta za 12 000zł z kompletem alumów i kołami zimowymi i z 180tyś. KM , ale mniejsza)

Kumpel mi mówi, że ten kabel z tyłu w bagażniku to od subwoofera, czy to prawda?

najprawdopodobniej to co zwisa to kabel do wzmacniacza (który przypadkiem w Avancie jest zmontowany razem w obudowie z subwooferem). Ktoś ci wydłubał całość i dlatego ci nie działają głośniki z tyłu. Najprawdopodobniej oczywiście.

fidotp ma rację, powinieneś wszystko łatwo znaleźć przeszukując forum. ale niech tam, znaj moje dobre serce, wyjątkowo dzisiaj nie jestem złośliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak podświetlenia i wyłacznie co godzine zlikwidujesz podciągając CAN od licznika do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fidotp - Dobra, obczaję sytuację jeszcze :D

@marekg - No, czyli gościu zapierdzielił mi wzmacniacz z subwooferem i pewnie na allegro wystawił... Mniejsza...

Dobra, poobczajam jeszcze forum (tak jak mówiłem)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

@Szarik Myślisz że w B6 Avant 2002r. będzie CAN?

Słyszałem różne historię, że w którymś rocznikach podobno NIE MA CAN-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fidotp - Dobra, obczaję sytuację jeszcze :D

@marekg - No, czyli gościu zapierdzielił mi wzmacniacz z subwooferem i pewnie na allegro wystawił... Mniejsza...

Dobra, poobczajam jeszcze forum (tak jak mówiłem)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

@Szarik Myślisz że w B6 Avant 2002r. będzie CAN?

Słyszałem różne historię, że w którymś rocznikach podobno NIE MA CAN-a

a widzisz pisałeś o CAN a ja niedoczytałem.... może być tak, że w twoim aucie nie było radia fabrycznie i dlatego masz problem z podświetleniem itd. Stąd również brak suba ze wzmakiem. Może być więc tak, że ktoś do bieda auta wrzucił na żywca radio Concert a reszta została jak do instalacji pod zwykłe radio nie ori. Zwisająca wtyczka wcale nie musi więc być do wzmacniacza.

U ciebie jest CAN, wystaczy pociągnąć kabel od zegarów do radia i będzie GIT. granie tyłu też jest spoko do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

A do tego suba/wzmaka leci jeden czy cała masa kabli?

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Ps. To je wogóle model z Włoch, potem Niemcy, teraz PL

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 19:14 ----------

Czas zreaktywować temat.

Tak więc, siema :hi:

W bagażniku znalazłem taki kabelek (w schowku):

hzsh.jpg

Za chiny nie wiem, do czego służy.

Btw. w tym czasie kupiłem sobie ładnie VAG-a, interfejs i masę innych rzeczy do A4. Kupiłem też suba ze wzmakiem do tylnych głośników.

Pooglądałem zdjęcia na necie i myślałem że tam ta kostka do suba i wzmaka będzie, bo skoro robili tylny prawy boczek to pewnie kaś ją wciepli... :decayed: (skąd wiem? Gorzej pospawać nie mogli :P )

Rozebrałem połowę bagażnika z ojczymem i okazało się że jej nie ma :facepalm:

I teraz pojawia się pytanie, czy taka kostka z radia do suba i wzmaka jest gdzieś dostępna do kupienia? Na allegro nic nie ma :kwasny:.

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Edit - wyciągnąłem radio i kostki po stronie radia do w/w rzeczy też nie ma :doh:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

I jeszcze jedno, jak pociągnąć magistralę CAN z licznika do radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Równiez posiadam problem z Concert w mojej B7, radio gra ale nie swieci sie zmieniarka i nie chce płyty, a najgorsze że graja tylko przednie głośniki. gdzie szukać usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat czy ktoś wie czy mozna dokupić to coś (sorki za słownictwo ale nie wiem co to ma być ) do czego wpina się tą kostkę przy lewym tylnym głośniku ( zdj )8984151100_1349119855.jpg

Edytowane przez bobekosw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


radio gra ale nie swieci sie zmieniarka i nie chce płyty, a najgorsze że graja tylko przednie głośniki

Sprawdziłbym to czy wtyczki mini iso z tyłu radia są na swoim miejscu.

To jedyne miejsce gdzie zmieniarka i wzmacniacz mają coś ze sobą wspólnego, oczywiście poza zasilaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat czy ktoś wie czy mozna dokupić to coś (sorki za słownictwo ale nie wiem co to ma być ) do czego wpina się tą kostkę przy lewym tylnym głośniku ( zdj )

np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat czy ktoś wie czy mozna dokupić to coś (sorki za słownictwo ale nie wiem co to ma być ) do czego wpina się tą kostkę przy lewym tylnym głośniku ( zdj )

np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html :wink:

Witam podepnę się pod temat czy ktoś wie czy mozna dokupić to coś (sorki za słownictwo ale nie wiem co to ma być ) do czego wpina się tą kostkę przy lewym tylnym głośniku ( zdj )

np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html :wink:

Dzięki za odp. ale niestety Twój link nie działa ale znalazłem podobne aukcje i znalazłem ale bardziej chodzi mi o to do czego to mam wpiąć bo chyba tej części nie ma w mojej audicy. z tego co czytałem to mam chyba aktywne głośniki 2428475300_1349119861.jpg

wiec co to jest co ten ktoś trzyma w ręce i czy jest możliwość to dokupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...