-
Concert II - Nie działają tylne głośniki i Brak podświetlenia
np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html
-
RNS-D i teledyski... ?
Chyba znalazłem odpowiednie wtyki do RNS-D: http://car-tronic.pl/wtyk-mfd-mini-din-katowy-10-pin-z-przewodem-05m-p3484.html#tu mamy na 100% wszystkie PINy obsadzone http://allegro.pl/mini-din-10-pin-kabel-skoda-vw-seat-audi-i5009248965.htmltu cena niższa ale nie ma info czy piny obsadzone no i jeszcze takie coś: http://www.alibaba.com/product-detail/1-8m-scart-cable-to-din_1919280165.html to chyba najprostsze rozwiązanie ale jak to zamówić? Min 1000 sztuk jak dobrze rozumiem?
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
Sprawdź sobie w takim razie włącznik. Możesz go wyciągnąć i sprawdzić nr ale najprościej rozpoznasz go po podświetleniu. Z B6 jest całe czerwone, z B7 pozycyjne świecą na zielono. Zacznij od tego bo ja podobnie jak Ty, rozbierałem pół auta, wyciągałem pompki, sprawdzałem spryskiwacze a przyczyna była bardzo prosta
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
A te spryskiwacze przestały działać czy nie działają od zakupu auta? Możesz mieć tak jak było u mnie, ktoś wymienił włącznik świateł na model z B7 i spryski nie działały bo inaczej są piny ustawione we włączniku
-
pęknięty wężyk od spryskiwaczy szyby
Witam Panowie mam małe kuku w moim autku. Pekł mi, a tak właściwie to przerwał się na pół wężyk od spryskiwacza szyby. Stało się to przy zawiasie maski. Średnio mi się uśmiecha wypruwanie całego, bo trochę będzie z tym roboty. Może macie jakiś pomysł jak go zreperować. Może są jakieś złączki? Jest to przewód taki jakby peszlowy czy inaczej mówiąc karbowany. Pozdrawiam Mariusz
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
znalazłem jeszcze foto na sportbacku bez hardcorowej gleby http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/215/1363/48776771/2013-10-29-13-49-37-8938344092915544750.jpg i małe porownanie z rotorami http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/62682418/raeder-3-6481210694872904719.jpg ja niestety mogę sobie tylko tapetę z tą felgą ustawić ale dla mnie to jest mega koło do A5
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a co to wg za fela ?? pewnie cena jak za vosseny ... mbdesign KV1 http://www.eta-beta.de/shop/en/wheels-audi-a5-b8-b81.html?filter_id=19204 a tak jeżdzą
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a może coś takiego ? http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/mb-design-kv1-10-5x20-3-5316022109137810779.jpg
-
[B6 AVF] Kontrola trakcji paląca się przy zapłonie i nie odpala auto
U mnie było podobnie z tym, że migała trakcja, ręczny i świecił się na FISie błąd (!). Auta wtedy nie dało się absolutnie odpalić. Winna okazała się kostka stacyjki.
-
Spociki w Kielcach
dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe z wielką chęcią Tadziu ale w niedzielę pracuję
-
Spociki w Kielcach
dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro
-
Włącznik świateł
Tak wyjmowałem ten włącznik. Jest to 8E0 941 531 C. Ikonka od świateł pozycyjnych jest koloru ZIELONEGO, czyli tak jak jest opisane w podlinkowanym temacie jest to ewidentnie z B7 . Z pinami raczej sobie nie poradzę więc pozostaje wymiana. Dzięki za podpowiedzi.
-
Włącznik świateł
Dzięki za ekspresową pomoc Po krótkim rozpoznaniu na allegro mam jeszcze jedno pytanie. Z racji że na rynku wtórnym oferowane są raczej same obskubane ogryzki a mój obecny jest w stanie idealnym czy istnieje możliwość przełożenia plastikowych elementów między przyciskami?
-
Włącznik świateł
Witam. Panowie proszę o pomoc w ustaleniu numeru włącznika świateł w moim B6. Auto jest modelowo 2003r., fabryczny ksenon ze spryskiwaczami. Miałem kiedyś problem z niedziałającymi spryskiwaczami i nie mogłem tego ogarnąć. Światła przeciwmgielne świecą tylko przy włączonych światłach postojowych. U mnie jest włącznik z B7 (z zielonym podświetleniem) a potrzebuję założyć ori. Pozdrawiam Mariusz
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
auto mam nieco ponad miesiąc i już kupiłem je z tym problemem. Nie sprawdzalem tego w ten sposob, to jak rozumiem mogloby wykluczyc problem uszkodzonego przewodu? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ,ale masa w kablu jest. Prądu niestety brak i uprzedzając pytania sprawdzalem na włączonych światłach przytrzymując manetkęodpowiednio długo