Treść opublikowana przez mario911
-
Concert II - Nie działają tylne głośniki i Brak podświetlenia
np. tu http://allegro.pl/wtyk-mini-iso-niebieski-8pin-z-pzrewodami-0436-i4778855618.html
-
RNS-D i teledyski... ?
Chyba znalazłem odpowiednie wtyki do RNS-D: http://car-tronic.pl/wtyk-mfd-mini-din-katowy-10-pin-z-przewodem-05m-p3484.html#tu mamy na 100% wszystkie PINy obsadzone http://allegro.pl/mini-din-10-pin-kabel-skoda-vw-seat-audi-i5009248965.htmltu cena niższa ale nie ma info czy piny obsadzone no i jeszcze takie coś: http://www.alibaba.com/product-detail/1-8m-scart-cable-to-din_1919280165.html to chyba najprostsze rozwiązanie ale jak to zamówić? Min 1000 sztuk jak dobrze rozumiem?
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
Sprawdź sobie w takim razie włącznik. Możesz go wyciągnąć i sprawdzić nr ale najprościej rozpoznasz go po podświetleniu. Z B6 jest całe czerwone, z B7 pozycyjne świecą na zielono. Zacznij od tego bo ja podobnie jak Ty, rozbierałem pół auta, wyciągałem pompki, sprawdzałem spryskiwacze a przyczyna była bardzo prosta
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
A te spryskiwacze przestały działać czy nie działają od zakupu auta? Możesz mieć tak jak było u mnie, ktoś wymienił włącznik świateł na model z B7 i spryski nie działały bo inaczej są piny ustawione we włączniku
-
pęknięty wężyk od spryskiwaczy szyby
Witam Panowie mam małe kuku w moim autku. Pekł mi, a tak właściwie to przerwał się na pół wężyk od spryskiwacza szyby. Stało się to przy zawiasie maski. Średnio mi się uśmiecha wypruwanie całego, bo trochę będzie z tym roboty. Może macie jakiś pomysł jak go zreperować. Może są jakieś złączki? Jest to przewód taki jakby peszlowy czy inaczej mówiąc karbowany. Pozdrawiam Mariusz
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
znalazłem jeszcze foto na sportbacku bez hardcorowej gleby http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/215/1363/48776771/2013-10-29-13-49-37-8938344092915544750.jpg i małe porownanie z rotorami http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/62682418/raeder-3-6481210694872904719.jpg ja niestety mogę sobie tylko tapetę z tą felgą ustawić ale dla mnie to jest mega koło do A5
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a co to wg za fela ?? pewnie cena jak za vosseny ... mbdesign KV1 http://www.eta-beta.de/shop/en/wheels-audi-a5-b8-b81.html?filter_id=19204 a tak jeżdzą
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a może coś takiego ? http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/mb-design-kv1-10-5x20-3-5316022109137810779.jpg
-
[B6 AVF] Kontrola trakcji paląca się przy zapłonie i nie odpala auto
U mnie było podobnie z tym, że migała trakcja, ręczny i świecił się na FISie błąd (!). Auta wtedy nie dało się absolutnie odpalić. Winna okazała się kostka stacyjki.
-
Spociki w Kielcach
dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe z wielką chęcią Tadziu ale w niedzielę pracuję
-
Spociki w Kielcach
dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj wielkie dzięki za pomoc. pozdro
-
Włącznik świateł
Tak wyjmowałem ten włącznik. Jest to 8E0 941 531 C. Ikonka od świateł pozycyjnych jest koloru ZIELONEGO, czyli tak jak jest opisane w podlinkowanym temacie jest to ewidentnie z B7 . Z pinami raczej sobie nie poradzę więc pozostaje wymiana. Dzięki za podpowiedzi.
-
Włącznik świateł
Dzięki za ekspresową pomoc Po krótkim rozpoznaniu na allegro mam jeszcze jedno pytanie. Z racji że na rynku wtórnym oferowane są raczej same obskubane ogryzki a mój obecny jest w stanie idealnym czy istnieje możliwość przełożenia plastikowych elementów między przyciskami?
-
Włącznik świateł
Witam. Panowie proszę o pomoc w ustaleniu numeru włącznika świateł w moim B6. Auto jest modelowo 2003r., fabryczny ksenon ze spryskiwaczami. Miałem kiedyś problem z niedziałającymi spryskiwaczami i nie mogłem tego ogarnąć. Światła przeciwmgielne świecą tylko przy włączonych światłach postojowych. U mnie jest włącznik z B7 (z zielonym podświetleniem) a potrzebuję założyć ori. Pozdrawiam Mariusz
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
auto mam nieco ponad miesiąc i już kupiłem je z tym problemem. Nie sprawdzalem tego w ten sposob, to jak rozumiem mogloby wykluczyc problem uszkodzonego przewodu? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ,ale masa w kablu jest. Prądu niestety brak i uprzedzając pytania sprawdzalem na włączonych światłach przytrzymując manetkęodpowiednio długo
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Panowie pozwolicie że podepnę się pod już istniejący temat. U mnie co prawda mam fabryczny xenon i spryski, ale niestety nie działają. Po wczorajszym grzebaniu wywnioskowałem że pompka sprawna, tylko nie dochodzi prąd do niej. Bezpiecznik (ten wspólny od obu pompek) sprawny. Możliwe że jest jakiś przekaźnik który steruje pracą tej pompki, tylko gdzie go szukać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników A4czek