Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Toż to fura Karola

mówił coś że na scirocco będzie zmieniał

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm: no to wymyślił
Opublikowano
:facepalm: no to wymyślił

wtedy na spocie na Czerwonej Górze mówił

Opublikowano

pamiętam ale zmieniać z A4 na scirocco.. jak dla mnie trochę nie a bardzo..

Opublikowano

Nie leży komuś jedna cewka zaplonowa? :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widze że tu cicho jak zawsze a ja potrzebuje kierę 3ramienno i manetkę z tempomatem bo długich nie mam

jak coś to pisać

Opublikowano
  • Autor

długie można naprawić , mam też zamienniki manetek z temp w dobrych cenach, Marcinie jak cewka interesuje to też mam kilkanaście org nowych zawsze na warsztacie cena lepsza niż wszędzie:)

Opublikowano

Jak bede u Cie to ponetocjujemy. Tam mysle ze to chyba wina pzewodow. Moze bym podskocxyl w poniedzialek z rana na check??

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Juz mam 3cia w ciagu 14dni:doh::doh:

Opublikowano

Wystawilem z ciekawosci i nawet dzwonia ale po przejrzeniu alle odechciewa sie sprzedawac.

kiedy przyjedziesz po listwe??

Opublikowano

wierze że sie odechciewa, wiekszośc ulepów :facepalm:

zbieram sie po nia jak sójka za morze, choć mam rzut kamieniem, moze we wtorek podjade po pracy bo jade do ostrowca w trase

chyba Cię widziałem w piątek na okrzei u Młynarczyka a potem przy kadzielni

Opublikowano

Sprzedam koła z mojej audi. Komplet z oponami jeszcze na aucie. Oryginalne 19ki. Proste, nie biją.

Cena 3000zł z oponami 225/35/19 na spokojnie 2 sezony.

Tak się prezentuje na moim aucie

0a058b2ddfc2942dmed.jpg

ddea32d84c4a6cb8med.jpg

54b43082ce76182cmed.jpg

Opublikowano

Prezesie, widziałem dzisiaj Twoją czarnule na hucie :wink:, nie miałem numeru telefonu do Ciebie bo mi się rozwalił stary telefon:facepalm:

dwie godziny wieżdzałem na hute :facepalm:masakra ci ochroniarze

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:18 ----------

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

Opublikowano
Prezesie, widziałem dzisiaj Twoją czarnule na hucie :wink:, nie miałem numeru telefonu do Ciebie bo mi się rozwalił stary telefon:facepalm:

dwie godziny wieżdzałem na hute :facepalm:masakra ci ochroniarze

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:18 ----------

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

I jak wiadomo coś ?

Opublikowano

Witam. Jakiś spocik we sobota,niedziela?

wysłane sherlockfonem

Opublikowano
  • Autor

watpie tu nikt nie zyje...:P

Opublikowano
watpie tu nikt nie zyje...:P

:rant:

Opublikowano

Zapadli w letarg zimowy. To wszyscy tak mają ostatnio.

Opublikowano

to chyba letni sen się jeszcze nie skończył bo ostatniego spota to już nie pamiętam kiedy był nawet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.