Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w samych kielcach nei wiele.. poza kadzielnią. ale rzut beretem masz zamek w chęcinach wcześniej jaskinię raj czy w drugą stronę jadąc Święty Krzyż park miniatur gdzieś koło Cedzyny

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koło zamku przyjeżdzałem jadąc do krakowa. Fajnie to wyglada. Do tych miniatur się wybiore pewnie w sierpniu . Sabat jest chyba 27 ale to już mnie nie będzie. Spotów regularnych nie organizujecie.?

brak podpisu

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Tak wogóle to byłem u grzanka dzisiaj. Tylko nie wiedziałem że to koleś z forum. Także pozdrawiam.

brak podpisu

Opublikowano
  • Autor

czym byłeś u mnie:P

Opublikowano
czym byłeś u mnie:P

Ze swagrem pegotem 308SW z poduchami.

Później gadałem arkiem grzelą. I się okazało że byłem u grzanka z forum.

Opublikowano

Ktoś z Kielc ma czarnego sedana B6 1.9tdi co dziś na wlocie od Opatowa widziany był koło godz 17-18 ????

Opublikowano

robimy spota bo muszę w b6 posiedzieć.

PitB dawaj do mnie /cycuchu :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
robimy spota bo muszę w b6 posiedzieć.

PitB dawaj do mnie /cycuchu :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

jestem za.. jak dobrze pójdzie to może jutro będę w kielcowni to moge podjechać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakiś spocik??

Opublikowano

:hi:

Panowie macie jakieś dni kiedy robicie spoty czy tylko kiedy się jakoś zbierzecie ?

Wydaje mi się, że wcześniej były w niedziele, aczkolwiek nie wiem czy dobrze pamiętam :decayed:

Opublikowano
jakiś spocik??

najprędzej spota zrobimy jak przyjadę na podwórko.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

:hi:

Panowie macie jakieś dni kiedy robicie spoty czy tylko kiedy się jakoś zbierzecie ?

Wydaje mi się, że wcześniej były w niedziele, aczkolwiek nie wiem czy dobrze pamiętam :decayed:

u trafiłeś na ciężki temat.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

brzydka ta Vitara:);) JAKIŚ SPOCIK??:)

Opublikowano

brzydka ta Vitara:) ;) JAKIŚ SPOCIK?? :)

Kurnik jako samochód do zarabiania hajsu miał być pojemny, niezawodny, ekonomiczny i jechać również w fatalnych warunkach pogodowych ciągając nawet czasem przyczepkę i to zadanie spełniał doskonale. A w środku gdzie ja jako kierownik spędzałem większość czasu i tak wygląda o niebo lepiej niż wszystkie inne terenówki z tej półki cenowej :naughty:

Od wyglądania to są inne sprzęty. Z braku laku zdecydowanie bardziej podoba mi się jakakiekolwiek 4x4 z ramą niż opatrzone van-owate cuś. :hi:

Edytowane przez elmichalkw

Opublikowano

no wypadało by kurcze lato się skończyło i nawet jednegoo.. może coś na niedzieli by się wymyśliło? Grzanek założyłem wreszcie hamulce i rozrusznik ogarnietay.. reszta czeka dalej..

Opublikowano
  • Autor

wpadnij Tadek utro wieczorem do kielc

Opublikowano

niestety nie dałem rado bo przeprowadzka znajomych była i cały dzień się zeszło. jak się ogarnę trochę z robota przez tydzień to może podjadę do Ciebie ogarnęli byśmy tą elektrykę do końca jak znajdziesz czas. kurcze z tą trakcja to już nie daje rady 3 czujniki stopu już podmieniałem w tym jeden wyjęty z tego auta co silnik był brany i dalej to samo z tym błędem i dalej się wyłącza kiedy chce

Opublikowano

robimy spota w nestępny weekend? wtc lub echo na samej górze ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tadek lecimy na zakończenie sezonu do staszowa w niedziele?? Miejscówkę CI szachować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.