Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek jak widzisz coś tu zdechło to zainteresowanie.. jak tam załatwiłeś wczoraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy ale na spota sie pisze jesli mnie przyjmiecie do swojego grona i mojego grata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany święto.. spot się szykuje jutro w Jowie :) podbijać jak ktoś ma ochotę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEK Jędrzejów

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma ktoś na zbyciu obu przednich błotników polift tylko najlepiej w kolorze hehee:polew::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co żeś za dużo mocy??:P może jutro jakiś spocik w godzinach po 20??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś pójdę na 11 do roboty akurat na 20 w kielcach będę :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ustalać kiedy i o której, może i mi będzie pasować :) bo chętnie bym Was poznał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co żeś za dużo mocy??:P może jutro jakiś spocik w godzinach po 20??

hehe nie moc jeszcze z garażu nie wyjechała.. mechanior mnie przytrzymał z tym i w sumie jeszcze trochę roboty przede mną ino czasumało na wszystko.. tak pisałem bo może odrazu bym przerzucił pod lampy polifty bixy zamiast rezać moje ori tym bardziej że jeden mam ryśnięty od gałęzi i oba podbite krawędzie przez gumy także bym przy okazji załatwił parę spraw.

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 21:22 ----------

potrzebuje przymierzyć moje felgi 17 na tarcze 345 z b7 3,0 tdi np.. ktoś może pomóc ? ma ktoś 3.0 tdi może? Tomek Ty nie masz czasem takich tarczy u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 360 6 tłok:) i na pewno 17 nie wejdzie z tyłu mam 320 i przydało by sie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja planuję taki zestaw na przód 345 z b7 3,0 tdi na jednotłoku i na tył 320 takie jak u Ciebie.. tylko kwestia czy na te 345 wejdą mi moje 17.. ponoć wchodzą 17 ale nie wszystkie dlatego chciałem przymierzyć u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et35 wchodza kumpel ma takie zaciski z tarczmi i klockami za 5-6 stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja planuję taki zestaw na przód 345 z b7 3,0 tdi na jednotłoku i na tył 320 takie jak u Ciebie.. tylko kwestia czy na te 345 wejdą mi moje 17.. ponoć wchodzą 17 ale nie wszystkie dlatego chciałem przymierzyć u kogoś.

3.0 b7 mialo 320/288. 345 to już s4. Tylko uważaj bo 345 były w a6 c6 i jak zacisk pasuje tak tarcza jest za gleboka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przymierzyć właśnie.. temat do ogarnięcia.. Tomek dogadamy temat jak coś kasiory uciupam na to. Może nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...