Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja również sie pisze, Marcin pewnie wózkiem z synkiem przybędzie , jak ostatnio :wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja również sie pisze, Marcin pewnie wózkiem z synkiem przybędzie , jak ostatnio :wink:

2ga zmianę mam tak to byśmy się przytoczyki :banan:

Udana spocina była :wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

I jak widziałeś tą nie ori dokładkę S line? Po 330 plna Wandej je ma od ręki jakby co ale za tyle to już ori trza szukać w kolorze może się uda nawet trafić.

Opublikowano
ja również sie pisze, Marcin pewnie wózkiem z synkiem przybędzie , jak ostatnio :wink:

2ga zmianę mam tak to byśmy się przytoczyki :banan:

Udana spocina była :wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

I jak widziałeś tą nie ori dokładkę S line? Po 330 plna Wandej je ma od ręki jakby co ale za tyle to już ori trza szukać w kolorze może się uda nawet trafić.

młody wyzdrowiał?

widziałem, ale narazie przodem musze sie zająć, dolną dokładke musze kupic, spasowac derzak i polakierować, chciałem s-line ale tu jest problem bo moja powiedziała że pługiem nie będzie jezdzić:facepalm: i bedę musiał ori kupić :kwasny:

Opublikowano

To o ktorej i gdzie wam pasuje ?:D

Opublikowano
ja również sie pisze, Marcin pewnie wózkiem z synkiem przybędzie , jak ostatnio :wink:

2ga zmianę mam tak to byśmy się przytoczyki :banan:

Udana spocina była :wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

I jak widziałeś tą nie ori dokładkę S line? Po 330 plna Wandej je ma od ręki jakby co ale za tyle to już ori trza szukać w kolorze może się uda nawet trafić.

młody wyzdrowiał?

widziałem, ale narazie przodem musze sie zająć, dolną dokładke musze kupic, spasowac derzak i polakierować, chciałem s-line ale tu jest problem bo moja powiedziała że pługiem nie będzie jezdzić:facepalm: i bedę musiał ori kupić :kwasny:

Ech te baby :kox:

Widziałem dokładkę na dwa kominy za 150plna na allegro jakby co.

Młody dobrze zdrowy i rośnie i na spocine czeka następną

Opublikowano

Ech te baby :kox:

Widziałem dokładkę na dwa kominy za 150plna na allegro jakby co.

widziałem ją na allegro, kusi mnie ale na razie kompletuje przód.

Opublikowano
  • Autor

będzie ktos

Opublikowano

gdzie i o ktorej?

Opublikowano

tez sie pisze :] to moze o 20 pod stadionem Korony ? czy plac wolnosci przy schodach ?

Opublikowano
  • Autor

na wtc o 20 dawne miejsce spotow pasi??

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

ja bede tam o 20tej

Opublikowano

no spoko to ja tez będę :]

Opublikowano

wczoraj byliśmy na WTC, sie obudziłeś :grin:

Opublikowano

Ajj... szkolenia, delegacje i przeoczyłem forum :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hehe już nie aktualne.. nawet moja rękę w niej widać chyba pamiętam jak tego intercoolera spawałem :) a gość twierdzi że z pierwszej reki :)

Opublikowano
  • Autor

moja moja, tak doinwestowana jesst przez gościa że przez czas jaki ją miał pomalował felgi:P

Opublikowano
moja moja, tak doinwestowana jesst przez gościa że przez czas jaki ją miał pomalował felgi:P

właśnie po tych felgach mi sie rzuciła w oczy:grin:

Opublikowano

no to się napracował :P

Pany może jakiegoś spota by zorganizować grilla by się zrobiło może??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.