Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już w domu ;) Następnym razem trzeba wskazać dokładną lokalizację bo się pogubilśmy.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, karol1981 napisał:

Już w domu ;) Następnym razem trzeba wskazać dokładną lokalizację bo się pogubilśmy.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Aha:huh:

To ja jestem teraz 2 tyg w pl a później w połowie listopada....

To może jeszcze w następnym tyg jak komuś pasuje

Opublikowano

Ja też byłem tutaj koło greenvelo parenaście minut po 17 i puchy

Opublikowano

Ja na green velo stałem od 17 do około 18.45..

Było parę a3, jakieś hondy civic..

Opublikowano

Jeżeli mówimy o tym miejscu, gdzie jest punkt obsługi podróżnych to się nie znaleźliśmy

Opublikowano
1 godzinę temu, impackt napisał:

Jeżeli mówimy o tym miejscu, gdzie jest punkt obsługi podróżnych to się nie znaleźliśmy

:kwasny:

A czy to jest to samo miejsce co Karol zaznaczył?

Nie znam wogule tej okolicy Kielc byłem tam pierwszy raz..

Opublikowano

A ja miałem być Ale nie wyszło . Na następnym będę .

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.10.2017 o 21:26, albert224 napisał:

A ja miałem być Ale nie wyszło . Na następnym będę .

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

To kiedy spot? 

Ale już tak naprawde:wink: 

Opublikowano

witam.. koledzy mam prośbę zna ktoś to auto?  ewentualnie tego sprzedawcę? a może mógłby ktoś z okolic podjechać rzucić okiem jak to wygląda za takie pieniądze..

znajomy szuka auta do dojazdów do pracy coś taniego z dieslem ..

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-9-tdi-110-km-klimatronic-sprzedaz-zamiana-raty-ID6z3AmA.html

Opublikowano
witam.. koledzy mam prośbę zna ktoś to auto?  ewentualnie tego sprzedawcę? a może mógłby ktoś z okolic podjechać rzucić okiem jak to wygląda za takie pieniądze..
znajomy szuka auta do dojazdów do pracy coś taniego z dieslem ..
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-9-tdi-110-km-klimatronic-sprzedaz-zamiana-raty-ID6z3AmA.html
W czwartek będę jechał do buska to mogę go obejrzeć ;)


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mamy 3 listopad. Może jakiś mały spocik w TK na weekendzie?

Opublikowano
W dniu 3.11.2017 o 16:19, matimonn napisał:

Panowie mamy 3 listopad. Może jakiś mały spocik w TK na weekendzie?

Ja w PL będe dopiero pod koniec listopada:facepalm:

Ale pisze się na następny..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Również piszę się na następny zlocik ;) Do CK mam 100km więc się wpadnie ;p

Opublikowano

Moze i ja bym wpadl :)

Pracuje w ck wiec caly tydzien tu jestem :)

Moze bym sie dowiedzial czegos ciekawego o brd :)

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

I jak z tym spocikiem ? :P Może by coś na następny weekend gdyby pogoda dopisała ? :)

Opublikowano
W dniu 26.11.2017 o 13:19, Aqustyczny napisał:

I jak z tym spocikiem ? :P Może by coś na następny weekend gdyby pogoda dopisała ? :)

Sobota, niedziela ???

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Sobota, niedziela ???

Może być ;) Obojętne kiedy i tak wolne więc można coś zorganizować :)

Opublikowano

Hej potrzebuje osoby do wywalenia dpf, egr klapek kolektora nagar itd oraz podniesienie mocy. Zależy mi na jakości możecie kogoś polecić? Bo większościowy nie ma hamowni i różnie to bywa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany podeśle ktoś nr do Grzanka na pw?

 

 

drugi temat lakiernik potrzebny od ręki. ? ma ktoś sprawdzonego? 

Opublikowano

Panowie co do Waszym poprzednich postów polecam Tomka, ps Grzanek :)

nr.500 259 096 choć dodzwonić się jest tam ciężko. 

sam u niego robiłem ze 3 samochody, polecam z czystym sumieniem ma pojęcie o tym co robi

Edytowane przez impackt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.