Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zamawiał ktoś już miejscówke na marzec w bukowinie lub okolicy???
Na zlot? W stasindzie zawsze jest nocleg w cenie całej imprezy.

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po co skoro będą miejsca na miejscu w stasindzie ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, karol1981 napisał:

Po co skoro będą miejsca na miejscu w stasindzie ;)

Ahaa:decayed:

To nie wiedzialem jak to wygląda. 

Bo ja jade raczej na 100%:banan:

Opublikowano

Ruszyły zapisy na Bukowinę. Temat jest w zlotach ogólnopolskich.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Ruszyły zapisy na Bukowinę. Temat jest w zlotach ogólnopolskich.


 

Gotowe :thumbup1:

 

Opublikowano
Gotowe [emoji106]1:
 
Jestem i ja :-)

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany, mam w sobotę wizytę w Artimed na Paderewskiego. Gdzie tam idzie zaparkować ? Ten parking centrum będzie w week miał wolne miejsce ? Ewentualnie tam obok na rondzie widziałem orlen, jest gdzie postawić auto ?, dla picu mogę zatankować nawet...

Opublikowano
24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Pany, mam w sobotę wizytę w Artimed na Paderewskiego. Gdzie tam idzie zaparkować ? Ten parking centrum będzie w week miał wolne miejsce ? Ewentualnie tam obok na rondzie widziałem orlen, jest gdzie postawić auto ?, dla picu mogę zatankować nawet...

W Artimedzie mam dentystke i zawsze parkuje na Solnej. Jak skręcisz w Solną to zaraz po prawej stronie jest mały parking. Chyba że uda ci się przy drodze zaparkowac obok Artimedu

Opublikowano

Adam, dzięki za info, widziałem na street view przed chwilą. I ile tam gość bierze od godziny ?

Opublikowano

Wiesz co byłem ostatnio we wrześniu to było 2.50 a teraz to niewiem bo będe dopiero za tydzień.

Opublikowano

Już mniejsza o to ;) ważne żeby km nie robić bo ostatnio z Galerii Korona miałem spacer [emoji14]

Opublikowano

No to troche daleko było:decayed:

Udanej wizyty:hi:

Opublikowano

Panowie może jakiś spocik w następny weekend ? ? ?

Albo może do innego miasta ? ? ? :mysli:

Opublikowano
W dniu 17.01.2018 o 19:37, kamil-vag napisał:

Dzięki jeszcze raz ;)

To Cycu trzeba było call dałbym Ci miejsce pod samym nosem. 

Opublikowano
W dniu 18.01.2018 o 19:39, Adam87 napisał:

Panowie może jakiś spocik w następny weekend ? ? ?

Albo może do innego miasta ? ? ? :mysli:

Jakby coś było w Kielcach dajcie znać na pw- dawno mnie nie było i Karol ma quattro a śniegu nawalilo. 

 

 

Karol :-)))))))) 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
8 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Jakby coś było w Kielcach dajcie znać na pw- dawno mnie nie było i Karol ma quattro a śniegu nawalilo.

No tak myśle coś gdzieś. Bo ja nastepnym razem na urlop dopiero na bukowine lece więc można zobaczyć co i jak...

Opublikowano
Jakby coś było w Kielcach dajcie znać na pw- dawno mnie nie było i Karol ma quattro a śniegu nawalilo. 
 
 
Karol :-)))))))) 
Tiaaa, już latałem pod praktikerem :)


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
To Cycu trzeba było call dałbym Ci miejsce pod samym nosem. 
Jeszcze tam nieraz będę pewnie musiał jechać, to zdradź gdzie tam można zaparkować [emoji14]
Opublikowano

U mnie na checinskiej. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.