Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jak to nie pokazał....

A Ty potrzebowałeś do led czy normal, bo ja mam do leda..

W listopadzie spocik jakiś???

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

KAROL  mnie poratował :banan3::notworthy::thumbup:

 

 

ale fury nie pokazał ? 

OJ tam bidulku , trza było mówić że na to padło chcesz popatrzeć , zresztą jak mówiłem baz aku stała więc wstyd i bałagan w garażu mam , jak przyjedziesz płytę oddać to Cię do garażu zaproszę .

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

No to jak to nie pokazał....

A Ty potrzebowałeś do led czy normal, bo ja mam do leda..

W listopadzie spocik jakiś???

Czemu nie ?

Moze inna A4 zajade juz ? ale to dopiero sie okaze w listopadzie ?

A Ty kiedy w Polsce?

Opublikowano
Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Czemu nie ?

Moze inna A4 zajade juz ? ale to dopiero sie okaze w listopadzie ?

A Ty kiedy w Polsce?

To czyżby zmiana na coś innego:decayed:

Ja będę w pl dokładnie 3 listopada, to 4 można się gdzieś styknąć...

Opublikowano
19 godzin temu, karol1981 napisał:

OJ tam bidulku , trza było mówić że na to padło chcesz popatrzeć , zresztą jak mówiłem baz aku stała więc wstyd i bałagan w garażu mam , jak przyjedziesz płytę oddać to Cię do garażu zaproszę .

czekam na recaro wtedy wpadam z połówką ? 

 

Opublikowano
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

czekam na recaro wtedy wpadam z połówką ? 

 

Nie będzie recaro, jest plan na co innego , a recaro mi do szczęścia nie potrzebne ??

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Nie będzie recaro, jest plan na co innego , a recaro mi do szczęścia nie potrzebne ??

To weź się pochwal jaki plan:buhaha:

Opublikowano
9 minut temu, Adam87 napisał:

To weź się pochwal jaki plan:buhaha:

Jeszcze nie , jak już będzie pewne że wleci to wtedy się pochwalę.

Opublikowano
W dniu 9.10.2018 o 09:19, karol1981 napisał:

Nie będzie recaro, jest plan na co innego , a recaro mi do szczęścia nie potrzebne ??

Juz się Paniczowi zmieniło. A ićć Pan w ......uj ?

 

 

Nie no nie bądź Świnia ? weź powiedz. 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

2.7 BiTurbo do szczęścia potrzebne :D

Opublikowano
17 minut temu, MARCIN607 napisał:

Juz się Paniczowi zmieniło. A ićć Pan w ......uj ?

 

 

Nie no nie bądź Świnia ? weź powiedz. 

Jak się hajs zgra to i może jakieś  pssssss  ? ,pssss? wpadnie  ,ale to jeszcze odległy pomysł .Na pewno nie ten rok.

11 minut temu, impackt napisał:

2.7 BiTurbo do szczęścia potrzebne :D

To akurat mi teraz nie potrzebne , zresztą dolary się nie zgadzają na taki mod :D

Opublikowano

Kurła Karol weź powiedz:whistling:

Bo tu wszyscy ciekawi :buhaha:

Opublikowano

Ta pochwalę się a d*pa z tego wyjdzie i będzie wstyd .

Opublikowano

Nie będzie wstydu tylko najwyżej powiesz, że jednak lepsze będzie ..  ... ... ...... i tyle :gicior:

Opublikowano
16 godzin temu, karol1981 napisał:

Ta pochwalę się a d*pa z tego wyjdzie i będzie wstyd .

nikt wam tyle nie da co ja obiecam ? 

 

 

 

 

działaj Kibicujem :banan3::dancing:

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Marcin już wie co mi się w tej chorej głowie urodziło , pomysł staje się coraz bardziej realny :)

 

Opublikowano

To ja z ciekawości sięgam po ostateczność :buhaha:.......

SMS :wink:

Opublikowano

Czy przegrana plyta z mapami bedzie normalnie smigac jak oryginal w naszych audiczkach??

Opublikowano
28 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Czy przegrana plyta z mapami bedzie normalnie smigac jak oryginal w naszych audiczkach??

Zależy jak jest radio zakodowane....

@H4mm3R będzie wiedział napewno:hi:

Opublikowano
38 minut temu, Adam87 napisał:

Zależy jak jest radio zakodowane....

@H4mm3R będzie wiedział napewno:hi:

Prosciej bedzie, jak Ty mi zgrasz ta ledowa ?

I sie sami przekonamy ? bo bedzie mi potrzebna ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.