Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja będę od 3 listopada 2 tygodnie to można się gdzieś ugadać:decayed:

Kto się jeszcze pisze????

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może jakiś spocik w niedzielę, grupa fb audi klub Świętokrzyskie może coś zrobi to by więcej nas było. 

Opublikowano
1 godzinę temu, karol1981 napisał:

Może jakiś spocik w niedzielę, grupa fb audi klub Świętokrzyskie może coś zrobi to by więcej nas było. 

Karolku nie mam fb to weź pisz tutaj jakby było coś wiadome..

Opublikowano

Jeszcze zalezy gdzie i o ktorej? Bo w niedziele wypada niedziela handlowa. Bylem tydzien temu w echu tylko na chwile o 15 to jezdzilem 30min w kolko zeby gdzies stanac, a korki obok echa... szkoda gadac. A po poludniu juz sie sciemnia...?

Opublikowano
1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

Jeszcze zalezy gdzie i o ktorej? Bo w niedziele wypada niedziela handlowa. Bylem tydzien temu w echu tylko na chwile o 15 to jezdzilem 30min w kolko zeby gdzies stanac, a korki obok echa... szkoda gadac. A po poludniu juz sie sciemnia...?

Echo na pewno odpada, spotkamy się pod Auchan albo nowym obi /starym praktikerem i pojedziemy gdzieś. 

Opublikowano

Ustalajcie, ja się dostosuje:decayed:

Opublikowano

Jeszcze najlepiej tak, zeby bylo w miare jasno ?

Opublikowano

I ja sie pojawie jesli tylko nie bede musial do pracy isc?

Opublikowano

To gdzie i o ktorej??

Opublikowano
1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

To gdzie i o ktorej??

14. Parking przy starym praktikerze. 

Opublikowano

Ciezko widze, zebysmy sie tam znalezli :-P w niedziele handlowa xd

 

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano
W dniu 2.11.2018 o 11:48, Gremlin0209 napisał:

Ciezko widze, zebysmy sie tam znalezli :-P w niedziele handlowa xd

 

Coś się wymysli 

Opublikowano

Mialem wpasc nowa niunia, ale jednak jeszcze wpadne dieselkiem ^^

Opublikowano

Bedzie ktos jeszcze? Czy znow zlot w 3 osoby???

Opublikowano
Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Bedzie ktos jeszcze? Czy znow zlot w 3 osoby???

Jest szansa że będzie więcej ?

Opublikowano

Mam zla wiadomosc ? Dowiedzialem sie przed chwila, ze musze pilnie wyjechac na pare godzin i nie dam rady sie dzis zjawic.

Moze da rade spotkac sie tez za tydzien np?? Sorki za dzis Pany ?

@Adam87 co do mapy? Krecisz sie cos po Ck na tygodniu? To moze po robocie bym Cie gdzies zlapal, bo z Nowin to blisko takze... ?

 

Opublikowano
45 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Mam zla wiadomosc ? Dowiedzialem sie przed chwila, ze musze pilnie wyjechac na pare godzin i nie dam rady sie dzis zjawic.

Moze da rade spotkac sie tez za tydzien np?? Sorki za dzis Pany ?

@Adam87 co do mapy? Krecisz sie cos po Ck na tygodniu? To moze po robocie bym Cie gdzies zlapal, bo z Nowin to blisko takze... ?

 

No szkoda że Cię nie będzie..

Z mapami to damy rade... do ktorej pracujesz??? Na tygodniu pojade z synem na basen do Nowin to dam Ci znać wcześniej:decayed:

Opublikowano

Mozemy sie spotkac w next week ?

Roznie koncze, ale mniej wiecej do 15-16 tak, zalezy czy sie spiesze xD

Opublikowano

Jak zlocik? ?

Opublikowano

Pogadaliśmy, powymieniane poglądy względem aut:wink:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.