Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Zyczy nam zeby Rs stal u nas w garazu ?

Aa przecie człowiek nie myśli jeszcze :facepalm: 

Może i faktycznie:wink: 

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty @Adam87 kiedy wyjezdzasz? W tym tygodniu czy nastepnym?

Bo trzeba sie znow zgadac na kawke xd jak nikt na zloty nie chce wpadac...

Opublikowano

A idź Pijaku jeden!!!! Życzę wam rs4 w garażu ? no ewentualnie rs6 ?

Opublikowano
1 godzinę temu, MARCIN607 napisał:

A idź Pijaku jeden!!!! Życzę wam rs4 w garażu ? no ewentualnie rs6 ?

Kurła:peace: 

Dzięki Marcin:hi:

3 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

A Ty @Adam87 kiedy wyjezdzasz? W tym tygodniu czy nastepnym?

Bo trzeba sie znow zgadac na kawke xd jak nikt na zloty nie chce wpadac...

Jadę w niedziele rano. Można się ugadać na piątek.

Opublikowano

@Adam87 szkoda zę w niedzielę rano uciekasz ,bo byśmy może jakiegoś spota zrobili pod auchanem , cały parking byłby dla nas  co by się trochę poślizgać  :D

Opublikowano
3 godziny temu, karol1981 napisał:

@Adam87 szkoda zę w niedzielę rano uciekasz ,bo byśmy może jakiegoś spota zrobili pod auchanem , cały parking byłby dla nas  co by się trochę poślizgać  :D

W zasadzie to już o 3 w nocy:wink4:

Co zrobić. Ale będę w lutym cały miesiąc więc jakby był jeszcze śnieg to możemy poszaleć. Ja już wczoraj wieczorem miałem chwile, że myślałem czy koło do wymiany czy tylko kapeć:wink: krawężnik:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema:peace:

Jakiś spocik w niedziele???

Będę na weekend w PL:buhaha:

Opublikowano

Jak zawsze chętnie ?

Opublikowano

Alez ruch w temacie xd swietokrzyskie to chyba stan umyslu ?

Opublikowano

Ja odpadam ,lecę w niedzielę rano na ferie :D

Opublikowano
1 minutę temu, karol1981 napisał:

Ja odpadam ,lecę w niedzielę rano na ferie :D

No to ładnie :baseball:

Ja w sobotę nie mogę bo na wesele jadę. 

Na ile jedziesz????

Opublikowano

No coz... ? znow lipa ?

Ja auto oddalem na program i montaz IC oraz wtryskow. W piatek planowany odbior ?

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

No to ładnie :baseball:

Ja w sobotę nie mogę bo na wesele jadę. 

Na ile jedziesz????

do soboty :)

Opublikowano
3 godziny temu, karol1981 napisał:

do soboty :)

Kurła tydzień:decayed:

Udanego wypoczynku :hi:

W domu będę cały luty to może się gdzieś złapiemy na mieście...

Opublikowano

Dobra Pany, kiedy zlot?

Tylko fajnie, jakby pojawilo sie wiecej niz 2 osoby... Ludzie ze swietokrzyskiego maja tematy, a tu cisza, null... ?

Ustalmy moze termin jakis w miare? Mi w sumie na ta chwile pasuje prawie kazdy dzionek, oprocz soboty 2 lutego (new hamulce beda zakladane?)

Niech sie troche wiecej osob moze wypowie? Sory, jeali kogos pominalem...

@Adam87, @karol1981, @kamis46, @Zbroy, @kamil-vag, @impact, @MARCIN607

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

Styknijmy się jak kiedyś mówiłem np. na parkingu pod Świętym Krzyżem w Nowej Słupi, każdy ma tam w miarę po równo :P

Opublikowano

Ja do Słupi mam jakieś 20 km także spokoB)

Ustalcie termin:wink:

Opublikowano

No ja mam od siebie daleko ?

Opublikowano

To co niedziela? A pod koniec lutego Sw. Krzyz?

Opublikowano

Z mojej strony ta niedziela odpada:facepalm: będę rano już w domu ale świeżo po podróży. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.