Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedziela Pany coraz blizej ?

Ci co potwierdzili na pewno beda?? A moze jeszcze ktos?

Zeby sie nie okazalo, ze w trzy osoby bedziemy... ?

Opublikowano

Ja też... narazie choruje ale do niedzieli będzie ok?

Opublikowano
5 minut temu, Adam87 napisał:

Ja też... narazie choruje ale do niedzieli będzie ok?

Jak nie bedziesz w stanie to Cie zbiore xd

Bo i tak przez Bieliny bede lecial ?

Opublikowano

Powiem Wam, że to jest trochę przykre... tyle się widzi tych A4, tyle na forum użytkowników ze świętokrzyskiego, a na spot taki wojewódzki jedzie ze 3 osoby :P 

Może na fb dać ogłoszenie, że organizujemy i kto chętny niech podjedzie ? ? ? 

Opublikowano

Mozna by ? bo bedxie lipa

Opublikowano

Ja będę ?

Opublikowano
W dniu 3.02.2019 o 13:28, Adam87 napisał:

Panowie wczoraj zostałem drugi raz tatą:thumbup: teraz córeczka?

Zacna to chwila !! Gratulacje!!

Opublikowano
13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Powiem Wam, że to jest trochę przykre... tyle się widzi tych A4, tyle na forum użytkowników ze świętokrzyskiego, a na spot taki wojewódzki jedzie ze 3 osoby :P 

Może na fb dać ogłoszenie, że organizujemy i kto chętny niech podjedzie ? ? ? 

Tak to niestety wygląda ? i sam jestem tego przykładem ? ale życie pędzi bardzo szybko i niestety człowiek zabiegany praca, dom, dzieci, szkoła, przedszkole, prace domowe, wizyty lekarskie, i tak do weekendu gdzie trza czas dzieciakom zorganizować. Ja czasu dla żony nie mam ?, a co dopiero na hobby jakim jest m.in. moje A4. Tak więc nie ma się co łamać i trza się cieszyć nawet jak tylko 3 osoby się spotkają. Ja 17.02 mam urodziny mojego syna i niestety raczej mnie nie będzie mimo szczerych chęci. Pozdrawiam  

Opublikowano

17 luty - godzina 11.00 

Mini Świętokrzyski Spot A4klub.pl  

Nowa Słupia 

Parking przed wejściem do Puszczy Jodłowej

Zapraszamy !!!

Bez tytułu.png

Opublikowano

Bardzo ladnie ?

Opublikowano

Wstawiales na fb? Jakis oddzew byl moze?

Opublikowano

Wstawiłem, dwoje się i troję, a odzewu nima :P także chyba we 4 się tylko widzimy... Ja, Ty, Adam i Łukasz :P

Opublikowano

A Marcin skodą ekolot podleci??? Karol coś się odzywał??? Zbroy pisał, że nie da rady..  a @dekiel 13

Opublikowano
11 minut temu, Adam87 napisał:

A Marcin skodą ekolot podleci??? Karol coś się odzywał??? Zbroy pisał, że nie da rady..  a @dekiel 13

Mam imprezkę w sobotę wieczorem , zobaczymy w jakim stanie będę w niedziele rano. ?

Opublikowano

Ja nie dość że mam grubą imprezę i na pewno bym za kółko nie siadł ???to na dodatek auto u mecha I po niedzieli może wróci. Także sory chłopaki za kolejny raz, ale obiecuję poprawię się. 

Opublikowano
Teraz, karol1981 napisał:

Ja nie dość że mam grubą imprezę i na pewno bym za kółko nie siadł ???to na dodatek auto u mecha I po niedzieli może wróci. Także sory chłopaki za kolejny raz, ale obiecuję poprawię się. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.