Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory chłopaki, dzisiaj było bez fotek ?? zrobi się następnym razem, na spoty się przyjeżdża a nie ogląda fotki z nich. ???

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol, święte słowa:oklasky:

Opublikowano

Siema

Jestem w Kielcach. Ktoś coś dziś :D ?

Opublikowano

Siema:hi:

Koło której będziesz????

Co Cię wogule sprowadza do scyzoryków??

 

Opublikowano
1 godzinę temu, musti napisał:

Siema

Jestem w Kielcach. Ktoś coś dziś :D ?

Nic się nie dzieje , no może wieje trochę bardziej :D  , a ja za to w stolicy ?

Opublikowano

Robie badania w MSWiA

Jak coś to potem mozemy sie zlapac Adam

Opublikowano

No ja teraz biorę się wreszcie za zmianę kół i coś tam przy hamulcach porobić także jak będziesz jeszcze po południu to podlece. Do Kielc mam 15km:wink4:

Opublikowano
21 minut temu, Adam87 napisał:

No ja teraz biorę się wreszcie za zmianę kół i coś tam przy hamulcach porobić także jak będziesz jeszcze po południu to podlece. Do Kielc mam 15km:wink4:

Będę pewnie do 15 tutaj

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Nic się nie dzieje , no może wieje trochę bardziej :D  , a ja za to w stolicy ?

Wymiana haha ?

Opublikowano

Ja juz po wiec jak chcesz Adam to mozemy sie złapać a jak nie to będę czwartek piątek jeszcze to wtedy

Opublikowano

Przez fona ugadane:hi:

Opublikowano

Ja bede w echu za chwile... I na chwile xd

Opublikowano

@impackt

Bartek sprzedałeś b7???

Bo @damian_jmj szuka takiej..

Opublikowano

Dzięki @musti za wczorajszą pogawędke :hi:

Do następnego razu... ew. Bukowina 2020 :eusathink:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Albo ? MAC  ? na tygodniu ?

Opublikowano
18 godzin temu, Adam87 napisał:

Dzięki @musti za wczorajszą pogawędke :hi:

Do następnego razu... ew. Bukowina 2020 :eusathink:

Dzięki też Adam :good:

Będę się odzywał jak będę na rejonie u Was :hi:

Opublikowano

Wymieniał ktoś czujnik wysokiego ciśnienia G65 o nr 3R0 959 126? To jest oryginał. W ASO VW koszt 350zł. Można kupić gdzieś taniej w Kielcach?

Opublikowano
27 minut temu, BoskiEnrike napisał:

Wymieniał ktoś czujnik wysokiego ciśnienia G65 o nr 3R0 959 126? To jest oryginał. W ASO VW koszt 350zł. Można kupić gdzieś taniej w Kielcach?

To ten od klimy , ja na allegro upiłem ori za 200 zł i wymieniłem , wystarczy zrzucić zderzak jeśli mowa o b7 ,w b6 chyba nie ma takiej potrzeby, teraz widzę że po 150 zł chodzą .

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

@Adam87 do kiedy jestes w Polsce?

Opublikowano
2 minuty temu, karol1981 napisał:

To ten od klimy , ja na allegro upiłem ori za 200 zł i wymieniłem , wystarczy zrzucić zderzak jeśli mowa o b7 ,w b6 chyba nie ma takiej potrzeby, teraz widzę że po 150 zł chodzą .

Ja mam B6. Właśnie w grę wchodzi tylko oryginał bo czytałem że zamienniki nie śmigają. No to pozostaje mi allegro, zawsze to 2x taniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.