Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 2.06.2019 o 18:00, karol1981 napisał:

Ja padło będę jeszcze miał to podjadę. ?

??? 

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, MARCIN607 napisał:

??? 

Muszę potwierdzić że turbo do roboty i idzie na warsztat, turbo cglc i takie tam :)

Opublikowano

No to bajka... ciekawe ile wykrzesa koni:whistling:

Opublikowano
36 minut temu, karol1981 napisał:

Muszę potwierdzić że turbo do roboty i idzie na warsztat, turbo cglc i takie tam :)

Ufffff

 

 

Już się wystraszyłem że mi skody pozazdrościłeś ?

Opublikowano
36 minut temu, karol1981 napisał:

Muszę potwierdzić że turbo do roboty i idzie na warsztat, turbo cglc i takie tam :)

Nie rób tego-lepszej okazji na TT może juz nie być :bag:

Opublikowano

Okazja może i jest ale dolarów brak, niestety.. 

Opublikowano
49 minut temu, karol1981 napisał:

Okazja może i jest ale dolarów brak, niestety.. 

Drogi gips ?

Opublikowano
12 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Drogi gips ?

Żeby zrobić pod moc ok 400 KM to ok 25 tyś 

Opublikowano
W dniu 4.06.2019 o 11:09, karol1981 napisał:

 

Gdzie można dobrze felgi zregenerować? 

Opublikowano

Na kostomlotach podobno dobrze robi. Zaraz przy swiatlach na rude strawczynska. Tez bede oddawal 18 do renowacji i prawdopodobnie tam poleca.

Ps: niedziela godzina 12?? Pasuje zlot?? Bo nikt nic nie mowi... czy odwolany?

Opublikowano

http://www.kijanka.com.pl/

Robilem kilka kompletów u nich 

Fele jak nowe. 

Opublikowano

Jak w tę niedzielę to ja odpadam, spadam na weekend na wieś. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam po przerwie.

od niedawna jeżdżę a4 b7 2,0 TDI BRD 170 koni.... Z wielkim bananem na twarzy.

Przymierzam się do wymiany imbusa w napędzie pompy olejowej. Gdzie mi to dobrze zrobią?

 

 

Opublikowano
12 minut temu, Doman13 napisał:

Witam po przerwie.

od niedawna jeżdżę a4 b7 2,0 TDI BRD 170 koni.... Z wielkim bananem na twarzy.

Przymierzam się do wymiany imbusa w napędzie pompy olejowej. Gdzie mi to dobrze zrobią?

 

 

Gratulacje autka?

A z której części kielc lub okolic????

Opublikowano

okolice Chęcin, ale auto mogę wstawić w Kielcach

Opublikowano

Kolejna osoba na spociki? ? gratki fury ?

Dzien w dzien praktycznie jezdze do Nowin,, tak ze moze kiedys sie widzielismy ?

Najlepiej wyslac pompe nad morze do futurum. Zaraz wkleje linka z forum ?

https://a4-klub.pl/forum/514-futurum/

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

hmm. możliwe że się widzieliśmy po lewiatanem, robię tam zakupy.

A co do imbusa, sam tego z silnika nie wyjmę. podnośnik potrzebny, 

Na razie nie wiem jak to zorganizować tu na miejscu.

Mogę to jeszcze zlecić pod Krakowem, tam dobrze to robią. bywam tam często

 

poszukuję softu do vagowania swojej fury, kabelek kkl posiadam jeszcze ze starej B5.

Edytowane przez Doman13

Opublikowano

Tak czy siak bedziesz musial uziemic samochod na okolo tydzien jak nic... ?

Opublikowano

wezmę ulop, wstawię auto do serwisu na tydzień i pójdę w góry. Taki jest plan.

Uwielbiam to auto....

Opublikowano

Kiedy w końcu jakiś zlot...?? ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.