Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Silnik nie dopala!!! HELP


eve6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po odstawieniu auta na noc z rana nie mogłem go ponownie odpalić. Kolega mi podpiął VAg'a nie było żadnych błędów, bezpieczniki sprawdziłem, sprawdziłem czy paliwo dostaje na wtryski. Po odkręceniu przewodu widać lejący się ON, więc pompa raczej jest w porządku. A ja dalej kręcę i kręcę... kluczykiem i nic. Zastanawiam się czy to może być przesunięty rozrząd. Ma może ktoś pomysł jak to sprawdzić w miarę szybko i bez używania kanału. A może to coś zupełnie innego, już sam nie wiem ręce mi powoli opadają :wallbash:. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć filtr paliwa lub śrubkę z góry filtra na klucz 10 i zobacz czy jest paliwo ewentualnie nalej ja też przez dwa dni szukałem przyczyny rozrząd i inne rzeczy że nie odpala a resztki paliwa leciały na wtrysakch a filtr paliwa był pusty a zbiornik paliwo miał

Następna sprawa jest taka po sprawdzeniu filtra paliwa sprawdz czy dochodzi napięcie na zawór N 109 na pompie wtryskowej przy przekręceniu stacyjki i napisz co jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pali sie przypadkiem, na zestawie wskaznikow, ikona samochodziku z kluczykiem? :mysli:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:14_________________________________________________oprocz tego sprawdz tak jak goldik napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...