Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie części pasuja do lifta 2000r od modelu 1995-1998 przed liftem


Kaziumoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem audi a4 1.9tdi 110KM AVANT Quattro 1999r Juz po lifcie.Autko jest uszkodzone w lewy przod;

Zderzak,maska,blotnik,pas,chlodnica wody,intercooler,lampa xenon,makperson,sanki(kolo sie urwalo),drzwi kierowcy , prog

Wystrzelil Air bag kierowcy w fotelu i kyrtyna, pasarzera w desce.

Bardzo prosze o pomoc jekie czesci pasuja od modelu 1997 bo mam kolesia ktory ma taka cala na czesc.

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska pasuje wielkosc ta sama, ale jednak sa różnice.

ZdeRZak też pasuje ale jest bez halogenów na dole, jak Ci to nie przeszkadza to montuj.

Błotnik :thumbdown: wielkosc kierunku jest inna.

Drzwi takie same, ale klamka inna. mysle ze powinienes szukać polifta gratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem audi a4 1.9tdi 110KM AVANT Quattro 1999r Juz po lifcie.Autko jest uszkodzone w lewy przod;

Zderzak,maska,blotnik,pas,chlodnica wody,intercooler,lampa xenon,makperson,sanki(kolo sie urwalo),drzwi kierowcy , prog

Wystrzelil Air bag kierowcy w fotelu i kyrtyna, pasarzera w desce.

Bardzo prosze o pomoc jekie czesci pasuja od modelu 1997 bo mam kolesia ktory ma taka cala na czesc.

Z gory dziekuje za pomoc

Napewno powinien pasować McPherson, tylko sprawdź sobie po drugiej stronie jakie masz oznaczenie ma McPhersonie ( dwie duże litery) żeby ktoś Ci nie wcisnął czegoś innego, Maska jak poprzednik już napisał ze wymiarami jest taka sama tylko w przedliftowej będziesz miał spryski na masce w polifcie masz schowane, zderzak jest inny bo ma halogeny, błotnik wymiarami taki sam tylko różni sie kierunkiem,pas przedni radził bym Ci kupić od polifta bo później może być problem z założeniem lamp,intercooler powinien pasować z A4 przed liftem, nie ukrywam że za części Ci wyjdzie min. 2000zł o ile nie zakręci się około 3000zł. Kupowałem takie części wiec doświadczyłem to na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jeszcze jedna opcja.

Kup wszystkie graty blacharskie ( po lifcie)

w kolorze Twojego nadwozia np. z Anglika. Oszczędzisz na lakierniku. :mysli:

Marcin nie sądzę żeby dostać Anglika z takimi częściami żeby nadawały się do założenia i jeżdżenia. Oni nie dbają o samochody tak samo jak włosi.

Ja oprócz intercoolera wszystkie części kupowałem z wersji po lifcie żeby później się nie pałować z częściami jak by coś nie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska pasuje wielkosc ta sama, ale jednak sa różnice.

ZdeRZak też pasuje ale jest bez halogenów na dole, jak Ci to nie przeszkadza to montuj.

Błotnik :thumbdown: wielkosc kierunku jest inna.

Drzwi takie same, ale klamka inna. mysle ze powinienes szukać polifta gratów

Kolego jeśli już udzielasz informacji to postaraj sie pisac dokładniej i rzetelniej :cool1: i nie proponować zrobienia z samochodu kupy :wallbash:

1. Maska Poliftowa nie ma otworów na spryskiwacze szyb

2. Jak można komuś proponowac zderzak przedliftowy do wersji poliftowej ? :wallbash: Przecież to dwa zupełnie inne zderzaki :wallbash:

3. Drzwi tez sa inne , wytłoczenie na klamke jest międzyinnymi inne wiec jak sobie wyobrażasz że kolega kupi drzwi od wersji starszej i załozy ? :wallbash:

Bardzo prosze o pomoc jekie czesci pasuja od modelu 1997 bo mam kolesia ktory ma taka cala na czesc.

Z gory dziekuje za pomoc

Ale taką samą w sensie ? Bo 97 to nie jest to samo co 99 polift, ma 1,9 TDI AFN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska pasuje wielkosc ta sama, ale jednak sa różnice.

ZdeRZak też pasuje ale jest bez halogenów na dole, jak Ci to nie przeszkadza to montuj.

Błotnik :thumbdown: wielkosc kierunku jest inna.

Drzwi takie same, ale klamka inna. mysle ze powinienes szukać polifta gratów

:polew: :polew:

co za koleś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a je jeszcze dodam co Grzesiek , napisał że inne są listwy ozdobne na drzwiach ciekaw jestem jakby drzwi wyglądały z jedną listwą inne :kox:

wprawdzie da się założyć listwę poliftową do drzwi przedliftowych ale ciężko jedną listwe znajść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a je jeszcze dodam co Grzesiek , napisał że inne są listwy ozdobne na drzwiach ciekaw jestem jakby drzwi wyglądały z jedną listwą inne :kox:

wprawdzie da się założyć listwę poliftową do drzwi przedliftowych ale ciężko jedną listwe znajść

Nie wypisuj swoich spostrzeżeń , bo może to być żle odebrane. : :shocked:

Jak byś działał na czyjąś niekorzyść i decydował za kogoś. :polew:

Maska pasuje wielkosc ta sama, ale jednak sa różnice.

ZdeRZak też pasuje ale jest bez halogenów na dole, jak Ci to nie przeszkadza to montuj.

Błotnik :thumbdown: wielkosc kierunku jest inna.

Drzwi takie same, ale klamka inna. mysle ze powinienes szukać polifta gratów

:polew: :polew:

co za koleś :naughty:

Chyba ze inni mogą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wszystkim .Juz kupilem; pas przedni,pasy kierowcy i pasazera z nabojami,zbiorniczek wspomagania,piaste ,drzwi blotnik prawy i maske pod kolor LZ5k,air bag pasazera,nadkole,deske rozdzielcza,inetrcooler wszystko po lifcie i zaplacilem 1800zl(dobra cena?)

Potrzebuje jeszcze;

zderzak iblotnik lewy lakier LZ5k

poduszke kierowcy niebieska

poduszke fotela kierowcy

kurtyne kierowcy

zbiorniczek spryskiwaczy z pompka pod ksenon

spryskiwacz lewej lampy

lewa lampe

slizg lewy

Jesli ktorys z kolegow posiada lub ma jakies namiary na te czesci to z gory dziekuje.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poduche ale nie niebieską tylko czarna4 ramienną, ze spryskami bedziesz miał problem, bo mało kto chce sprzedać za rozsadna kase na sztuki, zwykle komplet w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...