Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Termometr temperatury zewnętrznej nie działa po wymianie


nikos172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, dla mnie duży, gdyż drażnią mnie każde nieprawidłowości w aucie, które zawsze próbuje wyeliminować.

I Tak więc, gdy kupiłem auto to zauważyłem że wariuję mi temperatura na wyświetlaczu, i domyślałem się ze nie działał w termometr temp. zewnętrznej. Po przewertowaniu kilku tematów o tym (klimie i zasadzie działania) na naszym forum, doszedłem do wniosku, by wymienić go na sprawny. Tak wiec zrobiłem i nabyłem nowy termometr, podczepiłem go i.... dalej to samo... Temperatura dalej lata od -40st C do + 30st C, zależnie od humoru.

Nie wiem co z tym fantem zrobić a zaczyna mnie to już delikatnie denerwować, proszę o pomoc i podpowiedź w czym jest szkopuł, pozdroski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,możesz powiedzieć na jakiej podstawie sądzisz że czujnik temperatury jest dobry, bo jeżeli VAG nie wywala błędu to i tak nie świadczy to o sprawności czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,możesz powiedzieć na jakiej podstawie sądzisz że czujnik temperatury jest dobry, bo jeżeli VAG nie wywala błędu to i tak nie świadczy to o sprawności czujnika

Sprawdzałem z Vagiem i nic, nie łaczy mi VAG z autem, wyskakuje komunikat: BRAK KOMUNIKACJI... więc dlatego nie wiem o co tu chodzi, coś z elektryką może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czujnik jest sprawny i wyświetlacz też to wina leży po stronie kabli a dokładniej tego od czujnika pin 3.

Rozumiem że na klimatroniku wskazanie temperatury zew. zachowuje się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...