Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tloki zostaja seryjne ?

Czyli podobnie idziemy na przyszly sezon ;)

Opublikowano

Jasne dla żonki... :gwizdanie: :cool1:

Widzę, że nie próżnujesz. Ja po świętach też składam wszystko do kupy. Polecasz kogoś od wydechów? Widzę, że tobie robił AW69.

Opublikowano
  • Autor

Serio, tym autem lata żonka ja mam e46 330xd :)

Był plan kupna drugiego słupka i kpl zakucia. Niestety kucizna, to nie same plusy i jako, ze auto użytkowane na co dzień zostają seryjne.

Opublikowano

grubo widze :good:

a zona wie czym jezdzi?? :decayed:

Opublikowano

400PS dla żonki :naughty:

Myślę że będzie uśmiechnięta.. Naprawdę świetny projekt

Opublikowano
  • Autor

Ostatnia dostawa partsów w 2010r :)

f9c04eb567aa6778med.jpg

Opublikowano

Sciągałeś za stanów? Wałki też będziesz zmieniał na np. pipercams?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Korby uszczelki i zawory z USA. Zakładam, że wałki zostają z ADRa aczkolwiek u mnie nic nie wiadomo :)

Opublikowano

Az zal, ze to nie jest AWD. Powodzenia z nowymi modami :wink4:

Opublikowano

Wykres przepiękny, ale jak dmuchniesz więcej to już nie będzie taki płaski :naughty: . Fajne autko. Teraz to na kuciznie to z 370PS będzie. Ten N75 z RS2 jak będzie z 1,3-1,5Bar to się jednak przyda. Do ilu to będziesz odprężał tą kanapką?

Pytanie czy auto służy do jazdy na co dzień, bo 400Nm+ na co dzień to już dość hardcor jak na FWD.

Opublikowano

N75 z RS2 to jakis "wyczynowy" jest? :mysli:

Opublikowano

Najbardziej hardcorowy N75, co znaczy najbardziej wytrzymały.

Opublikowano

pasuje p&p do kazdego audi czy trzeba przerabiac

ciekawe jakie koszta :mysli:

Opublikowano

Pasować pasuje, bo ma takie same krućce jak ten nasz ori. Cena zapewne wyższa. Ale na tym zaworku turbo może ładować 0,1-0,2bar więcej niż na naszym seryjnym. Utrzymuje też lepiej/równiej doładowanie u góry, szczególnie przy wyższym booscie.

Opublikowano

chodzi mi o wtyczkę

Opublikowano

Wtyczka standard.

Opublikowano

cena taka jak normalnego zaworu, 260zl :mysli:

Opublikowano

cena taka jak normalnego zaworu, 260zl :mysli:

Może być. Nic tylko brać jak chcesz podnieść doładowanie o 0,2bar :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cena jak innych N75, pasi p&p.

Uszczelka ma odpręzyć o 0,8pkt, czyli powinno być 9,7:1 + to co bedzie wybrane z komory spalania w głowicy. Prawdopodobnie zejde do jakichs 9,5 czyli standart w 225PS.

Autem na co dzien jeździ zonka, kreseczki zrobimy najrówniej jak się da, najwyżej beda niższe cyferki :)

Opublikowano

Twardy wzdłużny brat AEB miał OEM sprężanie 9,5:1 . Ciekawe czemu poszli w górę ze sprężaniem. Odprężenie przy większym dmuchaniu to dobry krok. Tylko trza pamiętać, aby w komorze spalania po obróbce nie zostawić żadnych ostrzejszych krawędzi. Jak zejdziesz ze sprężaniem o ten 1 pkt to spalanie nieco wzrośnie podczas normalnej spokojnej jazdy. W serii ten AUQ pewnie jest dość oszczędny przy normalnej jeździe w porównaniu z innymi 1.8T .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.