Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lampy przedniej A4 97 rok


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

witam. niestety po drobnym stuknięciu w rurę wydechową wielkiego terenowego subaru wyłamało mi uchwyty montażowe prawej lampy - te plastikowe - czy ktoś ma na to lekarstrwo - w sensie czy ktoś to kleił - czym? a drugie pytanie to jesli juz będzi epotrzeba - jak się zabrać do wymiany takiej lampy - trzeba mocno rozbierać front autka? czy ona jakoś wyjdzie do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa jest mocowana na 3 sruby-torxy. 2 sa od gory, jedna z boku- widac ja dopiero po zdjeciu kierunku (wyciagasz go "do przodu" wczesniej wsadzasz reke od tylu i naciskasz na taka "zapadke" na styku reflektora i kierunku) - do tej 3ciej jest troche kiepski dostep, ja poradzilem sobie scinajac lekko kluczyk plaski 5 lub 6- wsadzilem bokiem sama koncowke torxa i poszlo elegancko.

co do urwanych mocowan- jedz do ASO, sprzedaja tam tzw. uszy serwisowe ze srubkami- wkrecasz w miejsce starych uchwytow i gra gitara, bez zadnego klejenia. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie - wieczorkiem rozkręce i kukne na to wszystko - na pewno wyłamało prawy zaczep od torksa i wygięło lewy - nie wiem jak dolny -ale wypadła mi też taka plastikowa część mocowania, które jak sądze wchodzi w jakiś otwór i pozycjonuje lampe - to na pewno nie jest na torxa i na pewno szlak to trafił - nic - otworzymy - zobaczymy. odezwę się gdyby były problemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jak wymieniałem lampy to po wyciągnięciu jednej okazało sie że jedna też ma urwane zaczepy i poprzedni właściciel zrobił mocowania-samoróbki z blaszek :blink: kupy sie to w sumie trzymało więc jak chcesz to moge trzasnąć fotki tej rzeźby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...