Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja od samego rana się opierd... ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A u mnie nie leje i nawet fajna pogoda:decayed:

to juz ostatnia fajna pogoda w tym roku tam u was :grin: teraz juz tylko sniegu czekac i -1100 :grin::decayed:

Opublikowano
A u mnie nie leje i nawet fajna pogoda:decayed:

to juz ostatnia fajna pogoda w tym roku tam u was :grin: teraz juz tylko sniegu czekac i -1100 :grin::decayed:

Tu jest w zimę mniej śniegu niż w Pl hehe ale za to deszczu wiecej:facepalm:

Opublikowano

Od wczoraj pod machą odrazu lepiej :-D

4gcy.jpg

Opublikowano
A u mnie nie leje i nawet fajna pogoda:decayed:

to juz ostatnia fajna pogoda w tym roku tam u was :grin: teraz juz tylko sniegu czekac i -1100 :grin::decayed:

Tu jest w zimę mniej śniegu niż w Pl hehe ale za to deszczu wiecej:facepalm:

ale mroz chyb macie wiekszy ?

Opublikowano

No co ty klysek jak tu w zimę mam -10 to jest największy mróz

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
A u mnie nie leje i nawet fajna pogoda:decayed:

to juz ostatnia fajna pogoda w tym roku tam u was :grin: teraz juz tylko sniegu czekac i -1100 :grin::decayed:

Tu jest w zimę mniej śniegu niż w Pl hehe ale za to deszczu wiecej:facepalm:

ale mroz chyb macie wiekszy ?

Mialem to kiedys ale bez mocowan drzalo wszystko i pozdejmowalen ;) musze to zalozyc z powrotem

Sent from my телефон

Opublikowano
No co ty klysek jak tu w zimę mam -10 to jest największy mróz

to co to za Norwegia :decayed:

Opublikowano

U mnie tak jest ;)

8era3e4e.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

dobrze ze nie Azerbejdżan :grin:

Opublikowano
No co ty klysek jak tu w zimę mam -10 to jest największy mróz

to co to za Norwegia :decayed:

Hiszpańska :decayed:

Opublikowano
No co ty klysek jak tu w zimę mam -10 to jest największy mróz

to co to za Norwegia :decayed:

Hiszpańska :decayed:

ja jak bylem u znjamoych w NOR w lutym to kuzwa jakis hardcor byl, jak wrocilem do PL i bylo -10 to sie czulem jak by wiosna juz byla :grin:

Opublikowano

To gdzie ty byłeś bo jak na północy to ja sie nie dziwie.ja siedzę na samym dole wiec nie ma tragedii

Opublikowano

Oj tam oj tam. Też wypucuje dam innego korka i bedzie cacy :grin: Ale nie masz zaślepki na aku :P

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Pany chce kupić lampiony do mojej b6. Jak myślicie jakie brać? Zwykłe czy czarne bixy? Z obrysówką us czy bez. Jak by się to komponowało z niebieskim nadwoziem? macie jakieś foto? :wink:

Opublikowano
To gdzie ty byłeś bo jak na północy to ja sie nie dziwie.ja siedzę na samym dole wiec nie ma tragedii

no ja bylem w Bejsfjord w uj na polnoc :wink:

Opublikowano

Patryk zaślepka już dawno jest, tylko na foto jej nie było :wink:

Opublikowano

Aj nie wyszło mi :grin: A co myślisz o lampionach do mnie? :wink:

Opublikowano
To gdzie ty byłeś bo jak na północy to ja sie nie dziwie.ja siedzę na samym dole wiec nie ma tragedii

no ja bylem w Bejsfjord w uj na polnoc :wink:

To sie nie dziwie ze tam pizgalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.