Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pozdrowienia z Jastrzębiej Góry ... i od Moni, kti zna tenb wie :decayed:

ja również was pozdrawiam:hi:

Opublikowano

kto wygrał gwinta?

Opublikowano
kto wygrał gwinta?

Licytowałeś KW??:whistling:

Powiem Ci że lepszy komfort jest na dobrym gwincie niż na springach obniżających:kox:

Opublikowano
kto wygrał gwinta?

Licytowałeś KW??:whistling:

Powiem Ci że lepszy komfort jest na dobrym gwincie niż na springach obniżających:kox:

nie za rok jak padło nie pójdzie to kupię AP nuffkę :decayed:
Opublikowano
kto wygrał gwinta?

Zapomnialem i nim:kwasny:

Za ile poszedl?

Opublikowano
kto wygrał gwinta?

Licytowałeś KW??:whistling:

Powiem Ci że lepszy komfort jest na dobrym gwincie niż na springach obniżających:kox:

nie za rok jak padło nie pójdzie to kupię AP nuffkę :decayed:

Flyer sprzedaje też KW jak nowe tylko nie wiem czy ośka czy q:mysli:

Opublikowano
kto wygrał gwinta?

Zapomnialem i nim:kwasny:

Za ile poszedl?

521
Opublikowano
idz bursztynow szukaj :decayed:

ty się śmiej pacz co na stogach znalazłam :naughty:

http://s17.postimg.org/sl0n9359n/1043861_532343110171406_131694569_n.jpg

na bazarze pewnie kupilas :decayed:

nieeee na stogach zebrane przy samym dct :wink:

Artur dzięki maluch już po maluch szaleje a ten większy męczy mnie cały czas AC/DC :grin:

Opublikowano

Pany i Panie RS`y na sprzedaż:whistling:

Opublikowano
Pany i Panie RS`y na sprzedaż:whistling:

Twoje za wiele ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano

1,5k:wink:

moje moje:naughty:

Opublikowano
1,5k:wink:

moje moje:naughty:

Same fele czy jakas guma jest ?

Sent from my телефон

Opublikowano

Truskawka :friends::buziak:

Opublikowano
Truskawka :friends::buziak:

:wink::buziak:

Opublikowano

Sam felunek:wink: Za oryginał w dobrym stanie do dobra cena:decayed:

Gumy zostawiam i na następny sezon będę chciał zakupić albo RS4 albo chińskiego Rotora w 19`:kox:

Opublikowano
Monia dziękuje za pozdrowienia...

....Domin CzekamY!!!

Monia dostala calusy od nas a pozdrowienia fafel ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sam felunek:wink: Za oryginał w dobrym stanie do dobra cena:decayed:

Gumy zostawiam i na następny sezon będę chciał zakupić albo RS4 albo chińskiego Rotora w 19`:kox:

Szukam cos na zime wlasnie. Ale najlepiej z guma

Sent from my телефон

Opublikowano
Monia dziękuje za pozdrowienia...

....Domin CzekamY!!!

Monia dostala calusy od nas a pozdrowienia fafel ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sam felunek:wink: Za oryginał w dobrym stanie do dobra cena:decayed:

Gumy zostawiam i na następny sezon będę chciał zakupić albo RS4 albo chińskiego Rotora w 19`:kox:

Szukam cos na zime wlasnie. Ale najlepiej z guma

Sent from my телефон

19` na zime??:decayed: Dobrze sie czujemy??:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.