Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie i Panie ma ktoś z Was zderzak sline z jednym wydechem? Jeśli nikt nie ma to co o tym myślicie? Potrzebuje zmienić tylny zderzak. Dwie rurki z esy wyglądają super ale to koszt z dwa razy większy przez to chcę poznać opinie na temat jedej rurki :wink: pacjent to czarny avant w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie i Panie ma ktoś z Was zderzak sline z jednym wydechem? Jeśli nikt nie ma to co o tym myślicie? Potrzebuje zmienić tylny zderzak. Dwie rurki z esy wyglądają super ale to koszt z dwa razy większy przez to chcę poznać opinie na temat jedej rurki :wink: pacjent to czarny avant w dieslu.

Szukaj a znajdziesz:good: S line z dwiema rurami też wymiata:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie a jak dobrze bedziesz polowal to wyrwiesz sline na 2kominy za 400-500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy nacięcia na tłoczku w tylnych zaciskach muszą być jakoś odpowiednio ustawione np w pionie,poziomie czy służą tylko do wkręcenia tłoczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..mialem czarna B6 w sedanie i po sprzedaniu myslalem o kupnie avanta czarnego ale mowili mi znajomi czy chce jezdzic karawanem? No i zostalem przy sedanie i w srebrzystym kolorze :)

Podziwiam ludzi, którzy szukają avantów:decayed:

Ja chciałem sedana - czarnego, czerwonego w Józkowym kolorze i nie mogłem znaleźć w zestawieniu, które musiało być czyli 1.9 z Q, s-line.

Ale był taki avant i tym sposobem stałem się właścicielem znienawidzonego avanta.

Jak to mówi moja A. nadwozie kombi to anty-sexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa to ja odkąd pamiętam pamiętam avanty w gnoju,a teraz smaki są na sedana w benzynie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo :D predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie :P bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przeskurwensyn :kox: ale ja bym inne koło dał

btw :siema:

koło od zawsze mi się podobało:naughty: kurcze czemu mój nie jest czarny to już bym się na tym wzorowała:kox:

przecież Twoje do jasnych nie należy więc myślę, że nie będzie tragedii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo :D predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie :P bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/

moja to ma u mnie już dożywocie:decayed:

syn czy córa:wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

przecież Twoje do jasnych nie należy więc myślę, że nie będzie tragedii :decayed:

zobaczymy zobaczymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe :P

dobrze, że mam syna, bo nie zniosła bym różu:facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja to ma u mnie już dożywocie:decayed:

chyba jak w większości u nas :decayed:

w sumie to jak na forum nie pójdzie to się nie opłaca sprzedać bo nikt nie zapłaci za prace włożoną :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa pogadamy za 5latek kto co ma :P ja teraz wpakowalem co nieco w furke bo wiem, ze bedzie musiala dlugo mi posluzyc jeszcze :D juz wkrotce montaz fotochromu, no i musze czekac na inne boczki na tyl bo mi handlarz przyslal takie gdzie jeden ma ulamane 3 uchwyty od spinek i dupaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa najlepiej to robiac mody w miare mozliwosci odkladac graty z golasa by potem latwiej bylo poprzekladac i fanty perelki sprzedac oddzielnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...