Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jest jakiś poradnik montażu podgrzewanych foteli b6/b7? Kiedyś było domina ale chyba usuneli bo nigdzie niema:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mamy podobne gusta :wink: ja gdybym miał dziarać noge to właśnie gwint na łydce :decayed::kox:

jak coś to zapraszam wydziaramy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś na sprzedaż prawego wkładu w lusterko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy kto się zna na html??

Potrzebuje zrobić szablon do aukcji allegro:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejo Tomek a gdzie te tatu bedziesz robil? No i jak sprawa zdesia i lakieru? Wybrales juz speca?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Ja po leszkach znow jestem i tak jakos błogo :D jutro wolne do 19:00 wiec jest czas na obijanie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejo Tomek a gdzie te tatu bedziesz robil? No i jak sprawa zdesia i lakieru? Wybrales juz speca?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Ja po leszkach znow jestem i tak jakos błogo :D jutro wolne do 19:00 wiec jest czas na obijanie sie

tatoo robie u znajomego w suwalkach.temat ze zderzakiem narazie stoi w miejscu bo dzwonilem do kolesia tego od ciebie i mowi ze jest zawalony mega robota i d*pa blada:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

aaa i bede w elku w srode tak cos o 11:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo luzik daj znac to spotkamy sie bede po nocce ale od 10:00 bede na nogach juz, wiec moge obskoczy z Toba ten temat na Suwalskiej zalatwic jak cos :) przy okazji suweniry by jakies moze wpadly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mozna zapasc do mnie na domek kawke albo browarka opic szybkiego przed doktorkiem chyba ze sam tu zawitasz i nie bedziesz mial drivera to wowczas tylko bezalkoholowe :P

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

na ożywienie umysłów psze Państwa i bez dobrego basiora nie zabierac sie za sluchanie :decayed:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 23:10 ----------

myślałem już, że to mi się zjebczyło odświeżanie w lapku ale to tu nic nie dzieje sie :/ zniesmaczony przechodze w stan offline:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...