Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

quwa to ja odkąd pamiętam pamiętam avanty w gnoju,a teraz smaki są na sedana w benzynie:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo :D predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie :P bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/

Opublikowano

jest przeskurwensyn :kox: ale ja bym inne koło dał

btw :siema:

koło od zawsze mi się podobało:naughty: kurcze czemu mój nie jest czarny to już bym się na tym wzorowała:kox:

Opublikowano

jest przeskurwensyn :kox: ale ja bym inne koło dał

btw :siema:

koło od zawsze mi się podobało:naughty: kurcze czemu mój nie jest czarny to już bym się na tym wzorowała:kox:

przecież Twoje do jasnych nie należy więc myślę, że nie będzie tragedii :decayed:

Opublikowano
Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo :D predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie :P bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/

moja to ma u mnie już dożywocie:decayed:

syn czy córa:wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

przecież Twoje do jasnych nie należy więc myślę, że nie będzie tragedii :decayed:

zobaczymy zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe :P

Opublikowano
Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe :P

dobrze, że mam syna, bo nie zniosła bym różu:facepalm::polew:

Opublikowano

moja to ma u mnie już dożywocie:decayed:

chyba jak w większości u nas :decayed:

w sumie to jak na forum nie pójdzie to się nie opłaca sprzedać bo nikt nie zapłaci za prace włożoną :facepalm:
Opublikowano

Taa pogadamy za 5latek kto co ma :P ja teraz wpakowalem co nieco w furke bo wiem, ze bedzie musiala dlugo mi posluzyc jeszcze :D juz wkrotce montaz fotochromu, no i musze czekac na inne boczki na tyl bo mi handlarz przyslal takie gdzie jeden ma ulamane 3 uchwyty od spinek i dupaa

Opublikowano

Taaa najlepiej to robiac mody w miare mozliwosci odkladac graty z golasa by potem latwiej bylo poprzekladac i fanty perelki sprzedac oddzielnie :)

Opublikowano

tylko na te graty trzeba by było mieć cały garaż wolny :facepalm:

Opublikowano

Panowie i Panie jak zakodować fis tak aby pokazywał ta mala cyferkę 1-2 po prawej w rogu? ktoś kiedyś pisał a nie mogę teraz tego znaleźć

Opublikowano

No wlasnie i tu jest problem :/ teraz musze pogonic zwykly kompletny zderzak przod sreberko bo troche miejsca zajmuje niestety :(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeszcze 7h w robocie i do domu :/

Opublikowano
:hi:

dopiero wstałeś :decayed:

No tak się złożyło, a moja głowa :facepalm::decayed:

Opublikowano

Pany, próbuje u kumpla wyregulować bixy (bez spryskow i samopoziomu) i kręce tą śrubą imbusową co nachodzi w błotnik i próbowałem tą śrubą plastikową od długich i też nic... żadnych zmian. Co moze być nie tak ? (zębatka od śruby imbusowej się kręci ale żadnej reakcji na kręcenie nie ma, w długich też...)

:facepalm:

Opublikowano

Eeee tam kupie sobie od angola klameczke kierowcy i bede mial ala US hyhy :D

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.