Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wyciek z pompy wtryskowej


domi123_82

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Mam problem z wyciekiem z pod górnej pokrywki pompy wtryskowej przykręconej czterema śrubami(w tym jedna trójkątna) Dodam jeszcze że silnik pracuje równo,ładnie wchodzi na obroty i nie ma problemu z odpalaniem nawet po nocy jeżeli temperatura spadła poniżej zera. Cz nic nie stanie się jeżeli odkręcę tą pokrywkę(nastawnik)? Jak w tym miejscu jest to uszczelniane? I czy wystarczy tylko wymienić jakąś uszczelkę? Nigdy nie rozkręcałem takiej pompy i nie chciałbym się zdziwic że po zdjęciu owej pokrywki coś wypadnie typu sprężynki,blaszki,podkładki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokrywka nastawnika, uszczelki dostaniesz w intercarsie, nic się nie stanie jak odkręcisz, wypłynie jedynie trochę ropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodatkowo mam pytanie, też mam do wymiany ta uszczelkę pod pokrywką nastanika, ale prawdopodobnie trzeba będzie wymienić też uszelkę pod nastanikiem. Czy to jest dodatkowo duży problem? czy po tej czynności trzeba będzie cos ustwiać, czy dodatkowo coś robić?

Oraz czy taka wymiana jest prosta? prosze o wyrozumiałość lecz nigdy tego nie robiłem i nie mam za bardzo doświadczenia w tym temacie, a niechce nic popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...