Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
d4bb0afac786d6c5m.jpg 4133bd40c7fa6991m.jpg 3f6707bdfeb222c0m.jpg
Opublikowano

Kolorek miodzio tylko te fele moglby by byc wieksze i wsio byloby cacy :grin:

Opublikowano

nie ma co się rozpisywać, AUDI potrafi robić samochody :wink:

Opublikowano

Bardzo ładne B6

Opublikowano
  • Autor
Kolorek miodzio tylko te fele moglby by byc wieksze i wsio byloby cacy :grin:

Wiem i szybki przyciemnic, ale na felgi to musze poczekac bo narazie mi ubezpieczenie ostro po kieszeniach dało :cry:

Opublikowano

Ladny Avancki i ten niespotykany kolorek - nalozyc nowe felaszki, najlepiej ori os S-Line'a i pomalowac te czarne elemnty pod kolor auta i bedzie cud malina :razz: :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Ladny Avancki i ten niespotykany kolorek - nalozyc nowe felaszki, najlepiej ori os S-Line'a i pomalowac te czarne elemnty pod kolor auta i bedzie cud malina :razz: :twisted:

które czrne elementy??

Opublikowano
Ladny Avancki i ten niespotykany kolorek - nalozyc nowe felaszki, najlepiej ori os S-Line'a i pomalowac te czarne elemnty pod kolor auta i bedzie cud malina :razz: :twisted:

które czrne elementy??

Kurcze wczesniej nie otwieraly mi sie zdjecia w powiekszeniu i myslalem ze nie masz pomalowanych progow i czesci zderzakow - jednak masz :cool: jeden problem z glowy :razz:

Ile ma twoja A4 mocy? Jakie wyposazenie?

Opublikowano

Rewelacja pozazdrościć koledze autka.Może fotka wnętrza??

Opublikowano

po prostu bajka

AVANT :cool:

Opublikowano

fajny avant, chromy, relingi, kolorek :cool:

fele na zime jak znalazł :wink:

Opublikowano

Super kolorek. Mój ulubiony - zazdroszczę. :twisted:

Opublikowano
  • Autor

zdjecia srodka wrzuce jutro.

wyposarzenie to standard, climatronic 2 strefowy, elektryka szybek , ABS i ESP, komputer, co tam jeszcze to nie wiem 6 poduch, no taki standardzik :smile: , co do mocy to 130 kucyków pod maseczką siedzi, ale mam nadzieje ze tak jak było u Huga i u mnie fabryka dała małego bonusa, ale watpię bo jak stanąłem ostatnio ze 115 KM civic to równo szliśmy( potem mu odjechałem :twisted: ). Chyba nic wiecej dodac nie mogę wiecej. Fotki środka jutro bo dzisiaj mi akumulatorek padał i nie zdązyłem cyknąc

[ Dodano: 2006-08-11, 18:55 ]

9edb8bd26a52bfe1m.jpg

1f1e28bde33f38bfm.jpg

Opublikowano

śliczny....

Opublikowano

Ładny kolorek, super wnętrze dobre wyposażenie ładny Audiczek. Gratulation

Opublikowano

przytulny środeczek :wink:

Opublikowano

Nie no w tym samochodzie można poprostu mieszkać ------> rewelacja takie auto powoduje zazdrosne spojrznia i satysfakcję u właściciela heheh pozazdrościć.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Nie no w tym samochodzie można poprostu mieszkać ------> rewelacja takie auto powoduje zazdrosne spojrznia i satysfakcję u właściciela heheh pozazdrościć.

aby ta zazdrosc nie spowodowała ze zacznie sie psuc :wink:

Opublikowano

Bardzo ładna - kiedyś na allegro była podobna z Olsztyna i człowieczek wpakował inne zderzaki - BAJKA. Poszukaj sobie na "Ciekawe aukcje Allegro...."

Opublikowano

milutka B6 no i to beżowe wnętrze (jak w mojej :oklaski:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.