Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Książka "Sam naprawiam Audi A4 B6"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem do Wydawnictwa Komunikacji i Łączności (puyblikują Sam naprawiam auto) co z A4B6:

Od momentu wydania pozycji "Sam naprawiam Audi A4" minęło już trochę czasu, jak i pojawiają się nowe modele Audi A4.

W tym roku była premiera modelu B8 już, a książka wciąż dotyczy jedynie B5.

Czy są jakieś plany na wydanie pozycji "sam naprawiam Audi A4 B6/B7" ?

oto co otrzymałem

Rozważamy wydanie w przyszłym roku książki o następnych rocznikach A4, O A3 raczej nie.

Dziękujemy za zainteresowanie publikacjami Wydawnictw Komunikacji i Łączności

Ewa Berus

tel/fax 0 22 849 23 45

www.wkl.com.pl

jak ktoś chce, niech pisze też do nich z takim zapytaniem :>

Opublikowano

Taaa.. "Wydajcie, to sobie sciagne.. :naughty:" Ciekawe czy w ogole oplacilo im sie wydawac do B5. Ile osob kupilo, a ile sciagnelo..? Ja przyznam ze mam wydanie ksiazkowe.. :)

Opublikowano

Jakie chamy , o A3 raczej nie :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie o tyle jest to dziwne, że wydano już knigę dla Golfa V

W końcu nasze auta to nie jest jakaś super hiper nowość, ale już stare paździochy.

Zresztą... I tak nie sądzę, że wydadzą (czy nawet myślą) - ot, marketingowy bełkot.

Jakbym zapytał o Ursusa C-365 tak samo pewno by napisali :D

Opublikowano

O A8 nie ma nawet od D2...

Opublikowano

O A8 nie ma nawet od D2...

Podobnie jak do wpomnianego przez Przemka ursusa...

Cos Ty Morgoth zrobil? zamieniles DBMA na V8, a4 na a8 i teraz nawet transferu klubowego zuzywasz bardzo duzo :decayed:

To pewnie przez gabaryty autka :cool:

koncze, bo popelnilem wielkie OT, jeszcze sie mody wsciekna...

Opublikowano

Tu raczej nie chodzi o popularność A4 i jego wiek ale o merytoryczną stronę takiej książki i samo (trudne) tłumaczenie. W autach tych wiecej elektroniki i diagnostyki drogą elektroniczną a po części producenci niechcą ujawniać informacji dalej niż ASO. Ostatnio przecież było głośno na jakiś debatach UE i nakazano udostępniać odp. dokumentacje nie tylko ASO ale wszystkim zaintresowanym.

trzeba by sprawdzić czy jakaś dobra pozycja jest u zachodnich sąsiadów bo WKiŁ i tak zrobi tłumaczenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.