Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kierownica piękna ! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kierownica piękna ! :kox:

Zdjęcie kiery zapożyczone z allegro, ale róznica będzie tylko taka że u mnie nie ma znaczka S line[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:46_________________________________________________

Będziesz docinał Climatronik? Bo radio masz 2 din, a Climatronik jets 1 dinowy, chyba, że się mylę.

Nie mylisz się, Klimatronic będzie 2din (zdjęcie zapożyczone :D) będize również tunel wymieniony na ten pod 2din

Opublikowano

Ok myślałem, że wklejasz real foto :).

Opublikowano
  • Autor

Ok myślałem, że wklejasz real foto :).

Niestety nie bo nie mam za bardzo, a nie chce mi się ogloszeń szukać żeby fotki znaleźć, napewno będzie fotorelacja z monatażu i zdjęcia zrobione po wszystkim

Opublikowano

Kierownica wypaśna!!!

Cena? Bez poduchy da sie przełożyć, strzelam bo nie czytałem tylko przeglądałem wątek na ten temat :tongue4: :>

Gała S3 120zł ASO? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kierownica wypaśna!!!

Cena? Bez poduchy da sie przełożyć, strzelam bo nie czytałem tylko przeglądałem wątek na ten temat :tongue4: :>

Gała S3 120zł ASO? :kox:

Cena znośna :D co do przekladania to jeszcze nie wiem co i jak bo bedzie to robione za tydzień może 2 i mam nadwornego montażystę :D

Gala z allegro

Opublikowano

Gero mów! :)

Z kasą mam teraz cieńko ale na taką kiere bym sie skusił! :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Daj cene na PW za ile to dorwałes :evil:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich po przerwie.

Zmieniło się troszkę w Wodzowym Avancie, zapraszam do oceniania :decayed: :decayed:

Kierownica z multifunkcją

obraz052e.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

obraz051gl.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

Żeby było co obsługiwać z kierownicy to weszło takie radyjko Concert III, jestem mile zaskoczony jakością dźwięku z tego radyjka, naprawdę fajnie cyka.

obraz053c.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

Manetka ze sterowaniem komuterem, na wyświetlaczu średnie spalanie z trasy :D :D

obraz054q.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

No i wisienka na torcie skórzane fotele, narazie załozony tylko przód tak na próbę.

obraz050xr.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

Oraz żeby w trasie sie nie męczyć tempomat ;)

obraz056fm.jpg

By geronimo25 at 2011-03-18

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:47_________________________________________________Nowy gadżet, mała rzecz a morda uradowana :D skórzana gałka z S3

obraz065p.jpg

By geronimo25 at 2011-03-22

obraz066fk.jpg

By geronimo25 at 2011-03-22

Opublikowano

brakuje klimatronica z podgrzewanymi stołkami :) [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________i tunel trzeba wymienić :) na wersję bez telefonu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

brakuje klimatronica z podgrzewanymi stołkami :) [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________i tunel trzeba wymienić :) na wersję bez telefonu :naughty:

aaa miał być z grzanymi, ale byla taka opcja że fotele miały iśc na sprzedanie bo sie trochę plany zmieniły ale zostały jak narazie :D to panel się zmieni, tunel zostaje tak jak jest bo będzie uchwyt i pójdzie tam grucha od CB.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ten Concercik fajnie gra :wink4:

No fajnie fajnie, przyznam szczerze że nie spodziewalem się takiej jakości dźwięku [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________Wczoraj doszedł taki mały bajer, tani i skromny ale róznica wielka

obraz065p.jpg

By geronimo25 at 2011-03-22

obraz066fk.jpg

By geronimo25 at 2011-03-22[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 10:54_________________________________________________Panowie co powiecie o takiej feldze??

rozmiar 7x17" luz 8x17"

felgialuminiowemakinvid.jpg

By geronimo25 at 2011-04-07

Opublikowano

lipa

Opublikowano
  • Autor

lipa

:decayed: a co bys polecał ?? :naughty:

Siedzę od kilkunastu dni wertując internet i jakoś nic mi sie nie widzi .

A takie coś

MAM_A1_Reifen2.jpg

Opublikowano

a jaki masz budżet ? na feli i jaki na opony ?

Opublikowano
  • Autor

a jaki masz budżet ? na feli i jaki na opony ?

hmm nie wiecej jak 4500-5000 na wszystko

Opublikowano

Ja bym się w 3.5 tys zmieścił. Mi się ostatnio te spodobały:

http://allegro.pl/nowe-felgi-alu-ronal-r47-8x18-5x112-4szt-i1534812694.html

heh to się może wydać śmieszne ale moim zdaniem mają trochę charakter lambo reventon

do tego ustrzelił bym takie oponki:

http://allegro.pl/bridgestone-potenza-s001-225-45r17-91y-nowe-i1551392353.html

albo coś takiego

http://allegro.pl/pojedyncza-pirelli-pzero-rosso-225-45-17-i1551382184.html

tylko nowe

i dla mnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym się w 3.5 tys zmieścił.

to zalezy w jakim rozmiarze w 17" owszem ale w 18" już cięzko z nowymi się w 3500 zmiescić chyba że opony 中國輪胎 po 220zł za sztukę :polew: :polew:

No mi się te MAM A1 podobają wzór który wychodzil w S5

Opublikowano

Ja bym się w 3.5 tys zmieścił.

to zalezy w jakim rozmiarze w 17" owszem ale w 18" już cięzko z nowymi się w 3500 zmiescić chyba że opony 中國輪胎 po 220zł za sztukę :polew: :polew:

No mi się te MAM A1 podobają wzór który wychodzil w S5

A to co innego, masz racje 18 to już inne koszta niż 17. A z oponami 17 za 220 zł to strach 120 km/h jechać.

Wiesz ogólnie to jest tak że Tobie mają się podobać bo to Twoje auto :) mi się te MAM-y podobają :good: ale sam bym kupił te Ronale oczywiście jeżeli chodzi o 17 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.