Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też bym zalał raczej ORI ale u mnie jak to jeden człowiek powiedział, stan tej pompy chyba agonalny ;) więc jako ostateczność wymieniłem na HIPOLA. Oczywiście zanim doszedłem do tych tematów kupiłem pompę używkę :gwizdanie:

Szczerze mówiąc mocno zraziłem się do oleju FEBI a niby miał być jak ORI :disgust:

Opublikowano

FEBI nie spełnia specyfikacji VW , przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :wink4:

Opublikowano

FEBI nie spełnia specyfikacji VW , przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :wink4:

bardzo możliwe ;)

Nie będę mówił od kogo słyszałem, że będzie to dobry olej :wink4:

Opublikowano

Wtedy byłem "nieświadomy" ... troszkę się przekonałem :wink4:

Jeszcze raz napiszę jak lać olej do wspomagania to tylko ORI

Opublikowano

ech i po co kupowalem febi :wallbash: Chce ktos litr ? :polew: :polew:

Opublikowano

Na razie na po 2 tygodniach jazdy na atf-ie przestało cieknąć z maglownicy i mam nadzieje, że tak juz zostanie. Byc może to kwestia temperatur, ale być może obejdzie się regeneracji maglownicy. Jak bym wiedział to od razu zalałbym płynem ori chociaż we wszystkich warsztatach co naprawiają pompy i maglownice mówią, że atf jest tak samo dobry jak ori a bardziej bezpieczny dla uszczelnień i oni zalewają tylko czerwonym atf. Z ciekawostek dodam, że silnik tak jakby dostał pare kucy więcej :wink4: i nie spadaja obroty podczas kręcenia kierą na postoju. W kabinie troche (chyba) pompę słychać, ale jest to dźwięk delikatny jakby elektroniczny i nie przypominacy włączonej szlifierki jak to miało miejsce na febi. Pod maską raczej nic nie słychać od pompy a wcześniej pompa była wyraźnie słyszalna. Autkiem generalnie jeździ żona i na razie nie narzeka. Pojeżdże trochę to zobaczę, nic do stracenia nie mam a nie chce mi się od nowa płukać i zalewać zielonym ori bo tak do końca nie wiadomo czy efekt byłby pozytywny.

Opublikowano

A ja mam zalany czerwony płyn (nie pamiętam nazwy ale mam opakowanie to jutro wstawię fotę). Pompa strasznie wyje, wygląda to tak > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172977.msg2001810#msg2001810 odsyłam do tematu, proszę o pomoc. Ten płyn ORI to taka nazwa firmy ? ORI ? Czy chodzi że oryginalny ? :decayed: Jak zaleję tym ORI będzie lepiej ?

Proszę o odpowiedź bo chcę wymienić płyn i nie wiem jaki mam kupić ? :/

Edit : już znalazłem na aledrogo dzięki :P

Opublikowano

ORI - oryginalny ( jeszcze inaczej zakupiony w ASO VW, AUDI , SKODY czy SEATA ) :cool1:

Opublikowano

No już wiem udało mi się i doszedłem sam do tego :decayed: Ale dzięki :)

Opublikowano

ech i po co kupowalem febi :wallbash: Chce ktos litr ? :polew: :polew:

ja jezdze ponad pol roku na Febi i nie zauwazylem nic zlego w dzialaniu wspomagania :wink4:

Opublikowano

ja febiego nie polecam jedziłem na nim dwa razy zmieniałem i układ ciężko mi było odpowietrzyć zalałem ori zielonym Audi vw i jest lepiej aczkolwiek szybko zmienia mi barwę tzn nie jest już tak zielony jak w butelce oraz po postoju nocnym brak wpsomagania po odpaleniu i poczekaniu z 2min jest ok panowie czy zmienić olej na atf czerwony czy co dalej zrobić z tym fantem?? :hi:

Opublikowano

Jak nie wypłukałeś układu to płyn bardzo szybko zrobi się brudny. Kup 2 litry ORI i płukanko.

Opublikowano

Ja płukałem FEBI a finalnie zalałem ORI

Opublikowano

1.5L na płukanie Febiego plus mycie zbiorniczka,sitka i dopiero zalanie Ori zielonego VW AUDi :hi: tak zrobiłem czyżby za słabo przepłukałem... :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dajcie spokój z tym Febi, kupiłem i teraz żałuję. Mam ter tylko pytanko. Żeby zalać ATFIID to muszę znowu spuścić Febi i zalać czerwony z płukankiem? Nie mogę zmieszać płynów? W zasadzie to pytanie retoryczne, a jednak pytam ;) Jest zima, nie mam garażu i nie chce mi się kombinować ;)

Opublikowano

Dajcie spokój z tym Febi, kupiłem i teraz żałuję. Mam ter tylko pytanko. Żeby zalać ATFIID to muszę znowu spuścić Febi i zalać czerwony z płukankiem? Nie mogę zmieszać płynów? W zasadzie to pytanie retoryczne, a jednak pytam ;) Jest zima, nie mam garażu i nie chce mi się kombinować ;)

Jak juz sam powiedziales to pytanie jest retoryczne :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Panowie. Jeździłem całą zimę na febi i zaczął mi jęczeć ostatnio. Tak mi jęczał, że przestałem nim jeździć bo siara i już myślałem, że to pompa i zacząłem się przymierzać na warsztat, ale faktycznie, to wina płynu. Zalałem teraz Hipola ATFIID i rewelacja. Zuzia znowu nie robi mi siary, a jazda to czysta przyjemność. Pozdrawiam! ;)

Opublikowano

Panowie. Jeździłem całą zimę na febi i zaczął mi jęczeć ostatnio. Tak mi jęczał, że przestałem nim jeździć bo siara i już myślałem, że to pompa i zacząłem się przymierzać na warsztat, ale faktycznie, to wina płynu. Zalałem teraz Hipola ATFIID i rewelacja. Zuzia znowu nie robi mi siary, a jazda to czysta przyjemność. Pozdrawiam! ;)

Skad Ja to znam :cool1: Ja nawet pompe kupilem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.