Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ba$ior, a ja jestem nawet pewien, ze w realu prezentuje sie o wiele fajniej niz na fotach... wiem to z autopsji :cool:

Przyjedz w koncu na spota do nas!

Opublikowano

autko kozak ;D walnij jakis wydech srebrny ;)

miła furka , :slina:

Opublikowano
  • Autor

autko kozak ;D walnij jakis wydech srebrny ;)

miła furka , :slina:

Srebrny wydech ?? Są 4 srebrne rurki... :kox:

Opublikowano

szkoda tylko ze w tych naszych potworach pracuje tylko 2 litrowy tdi

No wlasnie, bryka wyglada jakby mialy pińcet kuni :naughty::decayed::kox:

i dobrze ze nie ma .... przy takiej mocy zerwalo by jej dokladke z przedniego zderzaka .... :polew:

przednia dokladka to jakas tragedia ... [osobiscie uwazam ze strasznie psuje wyglad autka]

a i ciemne felgi to nie to co lubie

ale wazne ze Tobie sie podoba. :th:

Opublikowano
  • Autor

szkoda tylko ze w tych naszych potworach pracuje tylko 2 litrowy tdi

No wlasnie, bryka wyglada jakby mialy pińcet kuni :naughty::decayed::kox:

i dobrze ze nie ma .... przy takiej mocy zerwalo by jej dokladke z przedniego zderzaka .... :polew:

przednia dokladka to jakas tragedia ... [osobiscie uwazam ze strasznie psuje wyglad autka]

a i ciemne felgi to nie to co lubie

ale wazne ze Tobie sie podoba. :th:

Tragedia to mocne słowo :thumbdown: ale ok wybaczam... :>

Powoli zastanawiam sie na zmiana na dokładke ABT ale nie tak łatwo bedzie to zrobic bo cala instalacja (didoy + kratki) sa dopasowane do zderzaka od S4 a dokladka ABT jest przeznaczona do wersji Non-Sline...

Opublikowano

ja jestem nawet pewien, ze w realu prezentuje sie o wiele fajniej niz na fotach

bo trzeba umieć robić dobre foty :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem nawet pewien, ze w realu prezentuje sie o wiele fajniej niz na fotach

bo trzeba umieć robić dobre foty :tongue4:

Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne :embarrassed:

A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia... :evil:

Opublikowano

ja jestem nawet pewien, ze w realu prezentuje sie o wiele fajniej niz na fotach

bo trzeba umieć robić dobre foty :tongue4:

Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne :embarrassed:

A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia... :evil:

Jakbyś wpadł w końcu na spota to bysmy wydali wyrok cz jest hej :th: czy yey :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem nawet pewien, ze w realu prezentuje sie o wiele fajniej niz na fotach

bo trzeba umieć robić dobre foty :tongue4:

Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne :embarrassed:

A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia... :evil:

Jakbyś wpadł w końcu na spota to bysmy wydali wyrok cz jest hej :th: czy yey :thumbdown:

Postaram się przyjechać w nastepny wtorek (22.04.2008) i nie po to, źebyście wydawali wyroki tylko po to żeby WAS poznać !!

Opublikowano

Postaram się przyjechać w nastepny wtorek (22.04.2008) i nie po to, źebyście wydawali wyroki tylko po to żeby WAS poznać !!

Jeden spot nie wystarczy... co najmniej 2 miesiace 100% frekwencji i 1 zlot :evil:

Opublikowano

Tragedia to mocne słowo :thumbdown: ale ok wybaczam... :>

Powoli zastanawiam sie na zmiana na dokładke ABT ale nie tak łatwo bedzie to zrobic bo cala instalacja (didoy + kratki) sa dopasowane do zderzaka od S4 a dokladka ABT jest przeznaczona do wersji Non-Sline...

trzeba sie z tym liczyc wystawiajac furmanke do oceny .... [ale widze ze dobrze to zniosles :naughty:]

z tego co piszesz to bedzie troche roboty ... zastanow sie czy warto ?

[w koncu to Twoje auto i Tobie ma sie podobac] :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tragedia to mocne słowo :thumbdown: ale ok wybaczam... :>

Powoli zastanawiam sie na zmiana na dokładke ABT ale nie tak łatwo bedzie to zrobic bo cala instalacja (didoy + kratki) sa dopasowane do zderzaka od S4 a dokladka ABT jest przeznaczona do wersji Non-Sline...

trzeba sie z tym liczyc wystawiajac furmanke do oceny .... [ale widze ze dobrze to zniosles :naughty:]

z tego co piszesz to bedzie troche roboty ... zastanow sie czy warto ?

[w koncu to Twoje auto i Tobie ma sie podobac] :wink4:

Ja nie wystawiałem Swojego auta do oceny. Ja je tylko Wam zaprezentowałem na zdjęciach. Namysliłem sie i nie zamierzam juz niczego zmieniać, poprawić.

Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl :th:

Opublikowano

Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl :th:

słusznie ... czekam na zdjecie doopci ... :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wstawiam kilka ciekawych fotek zrobionych przez Malika na wtorkowym spocie.

img4396hg1.jpg

img4396hg1.9472bb8b70.jpg

img4352ir3.jpg

img4352ir3.196a892203.jpg+

img4371vk6.jpg

img4371vk6.0e0731f4d2.jpg

img4374ki6.jpg

img4374ki6.cafd8a2b7b.jpg

img4407kj7.jpg

img4407kj7.5c6486aa1d.jpg

Opublikowano

Gdyby nie brak :quattro: bylby ideał totalny jak dla mnie...

Opublikowano
Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl

przerobisz,czy sa jakies gotowe ledy do B7 na tyl?

Opublikowano
  • Autor

Gdyby nie brak :quattro: bylby ideał totalny jak dla mnie...

Dziekuje za prawie (:quattro:) miły komentarz :th:

Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl

przerobisz,czy sa jakies gotowe ledy do B7 na tyl?

Przerobie.

Opublikowano
Przerobie.

masz plan jak to zrobic,moze jakies fotostory,czy metoda prob i bledow?

tez chetnie bym sobie przerobil,widzialem takie na jakiejs hiszpanskiej stronie audi.

a furka :th:,chyba nie ma nikogo,kto by sie za toba nie ogladna :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przerobie.

masz plan jak to zrobic,moze jakies fotostory,czy metoda prob i bledow?

tez chetnie bym sobie przerobil,widzialem takie na jakiejs hiszpanskiej stronie audi.

a furka :th:,chyba nie ma nikogo,kto by sie za toba nie ogladna :naughty:

Drogi tomeks32 proszę czytać posty.

W dziale Stylizacja i Tuning Optyczny znajduje się wątek dotyczący LEDów na tył do B7.

Opublikowano

super furka , wszystkie zmiany na plus, zderzak , ledy , grill , fajne lusterka , jednak felgi przy tym agresywnym stylu wydaja sie troche male , ale ogolnie :oklaski: za przerobki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.