Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

auto jest mega koxiarskie !! i jak widze wypowiedzi typu marna felga to :kwasny::disgust:

po prostu mała :P

a poza tym tylko garstka maniaków z tego forum odróżni ospojlerowanie S-line od ABT i nie piszcie tu że to jest składak i , ospojlerowanie S-line i ABT sie gryzą , bo jak widać po zdjęciach auto prezentuje sie pięknie.

tylko podziwiać i czekać na kolejne ciekawe mody. nie wszystkie auta muszą wyglądać jak S-line !!!

Gratuluje fury z dobrym silnikiem , tylko jak możesz to zmień chiptunera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody wygladaja fajnie w A5, w B8 - jak sa umieszczone w lampach i sa to rozwiazania seryjne :). Trzeba wziac pod uwage, ze w naszym pieknym kraju jezdzimy w dzien na swiatlach, a swiatla + diody to juz IMO festyn :)

Keżor, bez urazy, ale ta fela poprostu nie pasuje do tego charakterystyki i stylistyki tego auta, przykro mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze moze. Nie naginaj moich wypowiedzi. Rewelacyjnie wygladaja auta w USA na felgach i pakietach zew. Sportec'a na przyklad. Ta fela to nawet do B5 srednio pasuje :)

To jego samochod i niech robi z nim co chce, ja tylko wyrazam swoja opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami nie umiem sie powstrzymać

932220028064db79.jpg

1064aa0497907395.jpg

No w czarnym lekierku wygladaja lepiej.

Tez sobie w photoshopie tak przeabialem i stwierdzilem ze bede malowal ale jak troche sie te kola zniszcza :) a o to nie trudno na naszych "super" drogach.

:gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zrezygnowałm z z lotek, srotek, i innych pirdół różnych firm i zostawiam łori outlook :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna mi się wszystko podoba w twoim auteczku felga też, ogólnie :th: , przecież wszystkie :a4fan: nie moga wyglądać tak samo. Pewna odmienność jak najbardziej wskazana :oklaski: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura mega kox.. a co do czarnych felg.. hmm - coś pięknego.. a dopiero by to wyglądało w czasie jazdy :drool: :drool:

masz może jakieś fajne fotki w większej rozdzielczosci np. na tapetke 1280x1024 :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez te felgi nie sa czarne ? :decayed: to byl chyba tuning wirtualny.Mam pytanko do wlsciciela czy szukales klapy od slajna(s-line)?Fajny ten tylny spoiler ale nie ma jak klapa z garbem tym ktory miesci sie na srodku jej brzegu bo widzialem jeszcze takie np w r4 ze ten rant jest tez na blotnikach ,ale to juz inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny furacz, mi sie fele z tymi czarnymi ramionami bardzo podobaja, niektorzy przeginaja z tymi oryginalnymi czesciami, wszystko tylko ori audi, az to nudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...