Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam autko z USA nie wiem jak zmienić farenhajty na celsjusze,wiem że nie potrzebany jest komp tylko jakaś kombinacja guzików na panelu klimy......klima dwu strefowa

pomoże ktoś??

Opublikowano

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

jest sporo informacji na ten temat w tym dziale

Opublikowano
  • Autor

jestem nowy i cięzko mi sie tu porusza jeszcze

Opublikowano

Tomek-jeśli chodzi Ci o to,że można to zmienić na klimie-to nie ma takiej opcji w B6 i B7

Opublikowano

co za dziadostwo, bylem 100% pewien ze mozna. I co teraz ? Panel trzeba rwac?

Opublikowano

co za dziadostwo, bylem 100% pewien ze mozna. I co teraz ? Panel trzeba rwac?

jest na pewno jakis sposób-wiem,że na sto procent nie zrobisz tego przyciskami,jak w B5 :wink4:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego sprawa jest bardzo prosta.Zmianę jednostki temperatury na Celsjusze masz w opcjach komputera.Sterowanie masz w prawej manetce (tej od wycieraczek).Przy kolejnych naciśnięciach pokazują się na wyświetlaczu Fis różne opcje do ustawienia, między innymi prędkość w mph//km/h ;przebieg mile/km ;temperatura F/C i inne.Informacja na 100% pewna-kilka dni temu bawiłem się tymi parametrami.

Opublikowano

Kolego sprawa jest bardzo prosta.Zmianę jednostki temperatury na Celsjusze masz w opcjach komputera.Sterowanie masz w prawej manetce (tej od wycieraczek).Przy kolejnych naciśnięciach pokazują się na wyświetlaczu Fis różne opcje do ustawienia, między innymi prędkość w mph//km/h ;przebieg mile/km ;temperatura F/C i inne.Informacja na 100% pewna-kilka dni temu bawiłem się tymi parametrami.

i używasz tylko tego przycisku na manetce? dziwne,bo mam taki,ale temperatury tym nie moge zmienić-powiesz jak to zrobic?
Opublikowano

Domejnick , normlanie możesz zmienic w B7 na kolorowym FISie wchodzisz w menu po naciśnieciu przycisku RESET na manetce i wyświetla Ci sie MENU, i tam wchodzisz w funkcję typu: speed warning ( gdzie sobie ustawiasz dozwoloną predkość) , zmiana jezyka, zmiena stopni celsjusza na farenhajty, zmiana spalania z litrów/kilometry na kilometry/litry :kox: no i jeszcze parę innych gadzetów typu co ma Ci pokazywac FIS ( zasieg, czas, spalanie, dystans , spalanie chwilowe ) itd :cool1:

Nie mam już B7 bo bym Ci fotki popstrykał :kox:

tutaj masz przykład jak wygląda takie MENU i opcja zmiana języka

fisa4.gif

Opublikowano

chodzilo ci o to

bez_nazwy.jpg

Opublikowano

Krzy0 to prawdopodobnie instrukcja do B5 .W B7 i na 99% w B6 nie można tego zrobić za pomocą przycisków klimy a jedynie za pomocą manetki , jak opisał to Cuber.Pozdrawiam.

PS:Dwukrotnie należy przycisnąć RESET a następnie (o ile dobrze pamiętam) wybrać UNITS .Pod tą pozycją powinna być zamiana km na mile i Farenheitów na Celsjusze.

Opublikowano

chodzilo ci o to

bez_nazwy.jpg

To jest instrukcja od B6 i na 100% można w sposób w niej wskazany zamienić wskazanie temperatury ze oC na oF i odwrotnie.

Sprawdziłem w swojej B6-ce.

Opublikowano

chodzilo ci o to

bez_nazwy.jpg

To jest instrukcja od B6 i na 100% można w sposób w niej wskazany zamienić wskazanie temperatury ze oC na oF i odwrotnie.

Sprawdziłem w swojej B6-ce.

Potwierdzam.W B6 tak sie zmienia.

Opublikowano

Mam wrażenie ,że mówimy o dwóch różnych rzeczach.Panowie Bieniek i yoda jeśli macie na myśli temperaturę na wyświetlaczu klimatronika, to pewnie macie rację skoro sprawdzaliście.Ja odnosiłem sie do temperatury zewnętrznej wyświetlanej na FIS (i co do tego jestem pewien, że mój opis jest trafny;chyba że obydwie metody dają ten sam efekt).

Opublikowano

Zmieniając wskazanie temperatury ze oC na oF w sposób opisany w instrukcji efekt widoczny jest także na FIS.

Opublikowano

ja tylko od siebie dodam,że w B6-przycisk plus z lewej strony-od kierowcy,należy przytrzymać conajmniej 2 sekundy-w autach ,pochodzących z Wysp-też należy zrobić to plusem z lewej strony...dzisiaj testowane :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.