Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Takie zdjecie na szybko kalkulatorem

rs4.jpg

Opublikowano

nice ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z racji tego ze oryginalna szyba przednia pekła wpadła nowa szyba Pilkington (PZU juz nie wspołpracuje z Auto JAN/Nordglass :good:)

I po prawie trzech latach wpadł chip by Mobil-Tech auto jeszcze nie hamowane, strojnie robione 100% pod auto, EGR wywalony w sofcie, wzieta poprawka na duzy SMIC i kolektor dolotowy bez EGR :gwizdanie: :evil:.

Jak tylko znajde chwile czasu zeby podjechac na hamownie to wrzuce wykres :hi:.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Przez jazde na gwincie i 18" felgach plastiki we wnętrzu zaczeły skrzypieć wiec trzeba było troche auto wygłuszyc :bag:

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Jakoś po tym wygłuszeniu nawet lepiej zaczął skręcać:guma:

Opublikowano
Przez jazde na gwincie i 18" felgach plastiki we wnętrzu zaczeły skrzypieć wiec trzeba było troche auto wygłuszyc :bag:

http://s18.postimage.org/men8qj739/image.jpghttp://s18.postimage.org/ni7d2hrqd/image.jpghttp://s18.postimage.org/kpe5igrdx/image.jpghttp://s18.postimage.org/8c1bbk1ph/image.jpg

Jakoś po tym wygłuszeniu nawet lepiej zaczął skręcać:guma:

dziwne, nie powinny

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

dobra fela

Opublikowano
  • Autor
dziwne, nie powinny

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

dobra fela

thx nie ma to jak BBS :banan: a auto zawsze jak wpadło w dziure to trzeszczało, raz nawet mi szyba pekła (identycznie jak jozkowi w B5) wiec teraz przynajmniej buda sztywniejsza jest.

Jeszcze mam łapy od dolnej rozporki wiec bedzie trzeba przy nastepnej okazji wrzucic na auto

Opublikowano
dziwne, nie powinny

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

dobra fela

thx nie ma to jak BBS :banan: a auto zawsze jak wpadło w dziure to trzeszczało, raz nawet mi szyba pekła (identycznie jak jozkowi w B5) wiec teraz przynajmniej buda sztywniejsza jest.

Jeszcze mam łapy od dolnej rozporki wiec bedzie trzeba przy nastepnej okazji wrzucic na auto

też mam BBSa, nie ma to jak bbsior:decayed:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
też mam BBSa, nie ma to jak bbsior:decayed:

A na co Ty sie w koncu przesiadasz ?

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 10:49 ----------

Jesienne porządki w pierwszym poście :naughty:

Już niedługo wjedzie podsufitka S4, lustro wew. fotochrom i rozpórka dolna :banan:

Opublikowano

Fajnie zrobiles ja:wink: wnetrze takie samo masz jak ja przed zmiana foteli bo teraz tez mam takie same jak Ty w skorze(grzane masz)

Jaki koszt chlodniczki oleju?

Zmieniaj dekory bo ja z drewnem bujalem ponad rok az poszlo na opal:grin:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie zrobiles ja:wink: wnetrze takie samo masz jak ja przed zmiana foteli bo teraz tez mam takie same jak Ty w skorze(grzane masz)

Jaki koszt chlodniczki oleju?

Zmieniaj dekory bo ja z drewnem bujalem ponad rok az poszlo na opal:grin:

Tak skóra z S4 grzana ... jedynie recaro moze od tego byc lepsze :jerk:

Chłodniczke kupiłem od Topora za chyba 100zl + 20zl za uszczelki z ASO na wymiane.

A ja uważam że dekory z orzecha włoskiego są za***iste :kox: wymieniłbym tylko na carbon ale poki co zostaje jak jest ... wiem jestem inny niż wszyscy ;)

Opublikowano

Mi tez osobiscie nie przeszkadzaly te dekory ale jak zmienilem to odrazu inaczej:wink: chlodniczka tanio kupiona:slina:

Opublikowano
  • Autor
Mi tez osobiscie nie przeszkadzaly te dekory ale jak zmienilem to odrazu inaczej:wink: chlodniczka tanio kupiona:slina:

Na allegro też wyrwiesz, był okres ze wisiały 3-4 sztuki po 80-120zl a pozniej byly po 250 ale sprzedawali odrazu z podstawą filtra. Chociaz przy zachipowanym aucie szału nie robi. Na autostradzie przy jezdzie 140-170 temp na FISie to 100-105st.

Opublikowano
Mi tez osobiscie nie przeszkadzaly te dekory ale jak zmienilem to odrazu inaczej:wink: chlodniczka tanio kupiona:slina:

Na allegro też wyrwiesz, był okres ze wisiały 3-4 sztuki po 80-120zl a pozniej byly po 250 ale sprzedawali odrazu z podstawą filtra. Chociaz przy zachipowanym aucie szału nie robi. Na autostradzie przy jezdzie 140-170 temp na FISie to 100-105st.

no ja bym chcial latac na autostradzie te 170km/h i miec te max 105stopni bo macher mi powiedzial ze jak na org chlodniczce jade 3tys obrotow to max bo olej sie zaczyna gotowac a na budziku 140km/h wiec malo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W czwartek razem z nowym olejem wpadł na pokład filtr powietrza Simota OV004, moich odczuc auto zaczeło się zbierać lepiej z dołu ... teraz tylko pranie co 5tys km :decayed:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 12:22 ----------

Na pokład wpadł stabilizator z A4 1BE/S4/RS4 :banan:

Opublikowano
W czwartek razem z nowym olejem wpadł na pokład filtr powietrza Simota OV004, moich odczuc auto zaczeło się zbierać lepiej z dołu ... teraz tylko pranie co 5tys km :decayed:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 12:22 ----------

Na pokład wpadł stabilizator z A4 1BE/S4/RS4 :banan:

czym sie rozni od zwyklego stabilizatora?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

czym sie rozni od zwyklego stabilizatora?

Średnica jest ta sama (29mm), ale zamiast pustej w środku rurki masz metalowy pręt

---------- Post dopisany 01-03-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 20:34 ----------

Awaria matką tuningu ... był SMIC z Alfy 164 2.0T ... tylko troche za nisko przy gwincie ... bedzie FMIC :banan:

Zawartość paczki od SIDa - rurki w wersji bling-bling:polew::

zdj_cie_2.jpgzdj_cie_5.jpgzdj_cie_1.jpgzdj_cie_2.jpg

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 21:11 ----------

Dziś było małe rezanko ... mój licznik z FISem komuś kiedyś chyba posłużył jako dawca tarczy prędkościomierza i była wrzucona tarczka w milach a soft w liczniku był europejski:facepalm:

Tak było:

zdj_cie_1.jpg

tak jest:

zdj_cie_2.jpg

Mała porada, jeśli chcecie zdjąć wskazówki to nie wyrywajcie ich, wystarczy kręcić nimi przeciwnie do ruchów wskazówek zegara i same schodzą. Później tylko test zegarów VAGiem ze zdjętą obudową zeby ustawić poprawnie wskazówki i gotowe:banan:

Opublikowano

Teraz elegancko no poza fisem:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Teraz elegancko no poza fisem:decayed:

Taa, kupiony był igła zero wypalonych linii, pojezdził poł roku i sie zjepsuł :facepalm: Morał: FISa trzeba kupić taniej z wypalonymi liniami i wysłać do naprawy :wallbash:

Opublikowano
Teraz elegancko no poza fisem:decayed:

Taa, kupiony był igła zero wypalonych linii, pojezdził poł roku i sie zjepsuł :facepalm: Morał: FISa trzeba kupić taniej z wypalonymi liniami i wysłać do naprawy :wallbash:

cale zycie sie czllowiek uczy:wink:

Opublikowano
  • Autor

No i po kolejnym rezanku :banan: Pacjent:

P1030141.jpgP1030143.jpg

Tak było:

P1030155.jpgP1030157.jpgP1030158.jpgP1030159.jpg

P1030160.jpgP1030161.jpgP1030162.jpgP1030164.jpg

Narzędzia zbrodni:

P1030166.jpgP1030170.jpg

W trakcie:

P1030176.jpgP1030177.jpgP1030179.jpgP1030180.jpg

P1030182.jpgP1030187.jpg

I efekt finalny:

P1030190.jpgP1030191.jpgP1030192.jpgP1030193.jpg

P1030194.jpgP1030196.jpgP1030197.jpgP1030198.jpg

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 11:29 ----------

FMIC on board :evil:

P1030208.jpgP1030211.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.