Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tylko nie sprzedaj po roku jak każdy ;-)

Conajwyzej kogos obdarauje ;)

Opublikowano

lepiej żonie podaruj ;-)

Opublikowano
  • Autor

lepiej żonie podaruj ;-)

potencjalna przyszła żona twierdzi ze A4 B5 jest za duze ... ciezko bedzie parkowac :embarrassed::polew::przebiegly:

Opublikowano

to musisz zainwestować w czujniki parkowania ;-)

Opublikowano
  • Autor

to musisz zainwestować w czujniki parkowania ;-)

jak znajde dokladke pod PDC za rozsadne pianiadze to zaloze :naughty:

Opublikowano

Nie wierz kobicie i nic nie rób pod jej naciskiem odnośnie auta.

Mialem wychuchaną A3 TDI i ją sprzedałem ja bo mi truła dupe że czerwona i że 3d, sprzedałem, kupilem A4 i po pol roku się rozeszliśmy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie wierz kobicie i nic nie rób pod jej naciskiem odnośnie auta.

Mialem wychuchaną A3 TDI i ją sprzedałem ja bo mi truła dupe że czerwona i że 3d, sprzedałem, kupilem A4 i po pol roku się rozeszliśmy :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe spoko sprzedawac paździerza nie zamierzam ... chyba ze trafi 6 w lotto :evil:

Opublikowano

Kiedy ta wiosna będzie ;( i prezentacja furki na gwincie i 18" :kox:

Musi być battalion, należy się jak mało komu :)

Opublikowano

Niech robi ;-) później będziemy się wymieniać częściami jak będzie sprzedawał hehe ;-)

Opublikowano
  • Autor

Kiedy ta wiosna będzie ;( i prezentacja furki na gwincie i 18" :kox:

Musi być battalion, należy się jak mało komu :)

Dzieki, że doceniasz moja prace :good::notworthy:

Niech robi ;-) później będziemy się wymieniać częściami jak będzie sprzedawał hehe ;-)

Poki co nie ma planów sprzedaży paździerza ;)

Opublikowano

oj wiem wiem, tak się tylko śmieję ;-)

jeszcze chyba nie wyczuwasz mojego specyficznego humoru ;-)

Opublikowano
  • Autor

Operacja usunięcia zespołu Allroada została zakończona polowicznym sukcesem, gwint ustwiony maks do góry osiągnął 69,5cm do rantu blotnika. Teraz musze juz tylko poczekac az sie sprezyny ułożą (uklepią) :evil:

Operacja nie przebiegła bez komplikacji ... tylny amortyzator w gwincie jest 2cm krótszy (po całkowitym rozciagnieciu) od standardowego zawieszenia 1BA i była niezła gimnastyka zeby to załozyć szczególnie od strony pasażera, od strony kierowcy wystarczyło przesunąć troche tłumik i śruba weszła na swoje miejsce.

P1020418_1.jpgP1020419_1.jpgP1020420_1.jpgP1020422_1.jpg

Wrażenia po przejechaniu 10km ... auto nareszcie trzyma sie drogi :evil: na trasie na której 1BA dobijało amorkami na maksa, na gwincie przejezdza sie spokojnie. SuperSport JEST MIEKKI mechanik stwierdził ze to taki S-Line, ale on sam jeździ na desce (KW) więc dla niego wszystko chyba bedzie miekkim zawieszeniem.

Ja jestem mega zadowolony z tego jak auto jechało po mieście (w zasadzie po asfalcie o fakturze szwajcarskiego sera :decayed: ) jutro zdam relacje jak sie bedzie zachowywało na łukach na zakopiance :przebiegly:

Przymierzone zostały też BBS CH028 (Audi OEM) z oponami 235/40/18, niestety z przodu opona opiera sie o wahacz wiec będzie trzeba albo założyć dystans 5-8mm albo na przód kupic inne opony. Czy do dystansu 5mm trzeba zakładać dłuższe śruby?? jak tylko wiosna nastanie bede przymierzał co zrobić z letnimi kołami.

P1020405_1.jpgP1020406_1.jpgP1020407_1.jpgP1020408_1.jpg

Opublikowano

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

Opublikowano

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

fest na zimie, zaluje ze ja swojego tak nie skrecilem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

fest na zimie, zaluje ze ja swojego tak nie skrecilem :decayed:

Setup jest zimowy, przejade 300-500km to napisze czy poszły sprezyny w dół :P

Opublikowano

okropnie wysoko :-( a co do opon to pisałem Ci abyś te sprzedał i kupił odpowiednie ;-)

Opublikowano
  • Autor

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

Dobra wkreciłem was :P zauważył któryś z was ze auto jeszcze było na podnośniku ? :gwizdanie: :polew::tongue4::naughty:

Fotki właściwe na zimowych 16", nadal wysoko ale na wiosne pójdzie w dół

P1020424_1.jpgP1020426_1.jpgP1020428_1.jpgP1020430_1.jpg

Opublikowano

żartowniś się znalazł ;-) dalej koza ;-)

Opublikowano

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

Dobra wkreciłem was :P zauważył któryś z was ze auto jeszcze było na podnośniku ? :gwizdanie: :polew::tongue4::naughty:

Fotki właściwe na zimowych 16", nadal wysoko ale na wiosne pójdzie w dół

P1020424_1.jpgP1020426_1.jpgP1020428_1.jpgP1020430_1.jpg

I to mi się podoba :kox::good:

Znaczy, możliwość regulacji, koza mniej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

I to mi się podoba :kox::good:

Znaczy, możliwość regulacji, koza mniej :wink4:

Nie no poki zima trzyma w dół dawał nie bede zobacze jak sie sprezyny ułoża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.